Konstelacje I miejsce – Monika Fortuniak koncert

Opublikowano: 16 lipca 2020 r.

Data i czas
7 sierpnia 2020 r. (piątek)
19:00–21:30

Lokalizacja
Centrum Kultury Dwór Artusa (Rynek Staromiejski 6)

Kategorie
Koncerty

Organizator
Centrum Kultury Dwór Artusa

Wczytuję mapę...

Festiwal pod Gwiazdami w tym roku odbywa się w wyjątkowej formie. Jury Plebiscytu Muzycznego Konstelacje niczym odkrywcy nowych galaktyk wyłoniło 15 gwiazd – artystów, artystki oraz zespoły – tworzących na lokalnym rynku muzycznym. Wśród nich wybraliście finałową trójkę, która zaprezentuje się na naszej scenie! Każdy koncert odbędzie się w innej lokalizacji.
W zaciętej walce o podium I miejsce dzięki Wam zajęła Monika Fortuniak! Fanów artystki czeka nie lada gratka! Już 7 sierpnia o godzinie 19:00 usłyszymy w Sali Wielkiej Dworu Artusa utwory z albumu Za Jasno, który składa się z sześciu lat zamkniętych w pięćdziesięciu dwóch minutach gitarowej popowej psychodelii. To droga z punktu A do B, którą każdy może przejść we własny sposób i spojrzeć nań z własnego punktu widzenia. Powstały materiał został zarejestrowany Vintage Records. 10 stycznia 2020 roku odbyła się jego premiera.
Na scenie wraz z Moniką Fortuniak wystąpią:
-Michał Doliński – klawisz,
-Piotr Klimek – bas,
-Kamil Wiszniewski – gitara,
-Mateusz Rudnicki – perkusja.
Monika Fortuniak to gitarowa maniaczka, wierna fanka Johna Frusciante, miłośniczka psychodelii i białych t-shirtów. Autorka tekstów i muzyki – perfekcjonistka spod znaku Panny. Przez lata związana z bydgoskim zespołem Gravity, teraz wraca z debiutancką solową płytą.
Bilety:
20 zł/normalny,
15 zł/ulgowy,
5 zł/streaming
Istnieje możliwość zakupienia biletu streamingowego na koncert, który transmitowany będzie na żywo w Internecie. Więcej informacji po zakupieniu biletu.
Skip to content