Konstelacje III miejsce – MR FILAK koncert

Opublikowano: 16 lipca 2020 r.

Data i czas
24 lipca 2020 r. (piątek)
19:00–20:00

Lokalizacja
Fantastyczny Dom Kultury w Toruniu (ul. Okólna 169)

Kategorie
Koncerty

Organizator
Centrum Kultury Dwór Artusa

Wczytuję mapę...

Festiwal pod Gwiazdami w tym roku odbywa się w wyjątkowej formie. Jury Plebiscytu Muzycznego Konstelacje niczym odkrywcy nowych galaktyk wyłoniło 15 gwiazd – artystów, artystki oraz zespoły – tworzących na lokalnym rynku muzycznym. Wśród nich wybraliście finałową trójkę, która zaprezentuje się na naszej scenie! Każdy koncert odbędzie się w innej lokalizacji.
III miejsce dzięki Wam zajął zespół MR FILAK, który już 24 lipca o godzinie 19:00 zagra w Filii Dom Muz przy ul. Okólnej.
Zespół jest w trakcie nagrywania debiutanckiego albumu, który zagrają w trakcie koncertu. W piosence Gajo artyści prezentują nieco inny styl niż dotychczas – swoje rockowe brzmienie zamienili na akustyczną oprawę z dodatkiem wiolonczeli i organów. Utwór powstał w wyniku wspólnej pracy zespołu w składzie:
– Łukasz Panfilak – wokal, gitara akustyczna i tekst,
-Michał Pawlikowski – gitara akustyczna,
-Adam Kamiński – gitara basowa, wokal
-Jakub Zadorecki – perkusja.
Zespół wsparli:
-Julia Duchnik – wokal,
– Natalia Kowalska – wiolonczela
-Jacek Moczadło (Kobranocka) – gitara elektryczna.
MR FILAK – to zespół, który wykonuje wyłącznie autorską muzykę, śpiewając piosenki po polsku i po angielsku. Grupa korzysta z tradycyjnego rockowego instrumentarium, ale ich piosenki są bardzo zróżnicowane brzmieniowo i stylistycznie. Sami opisują swoją muzykę: Instrumentarium z jakiego korzystamy, a przez to brzmienie, przywodzi skojarzenia z gitarową muzyką alternatywną lat 90. z której czerpiemy najwięcej. Szukamy również nowych brzmień i dodajemy do naszych piosenek te najbardziej interesujące. W swoich tekstach opisujemy rzeczywistość, którą mniej lub bardziej lubimy odkształcać.
Bilety:
20 zł/normalny,
15 zł/ulgowy,
5 zł/streaming
Istnieje możliwość zakupienia biletu streamingowego na koncert, który transmitowany będzie na żywo w Internecie. Więcej informacji po zakupieniu biletu.
Skip to content