KULT Akustik

Opublikowano: 23 czerwca 2021 r.

Data i czas
26 czerwca 2021 r. (sobota)
19:00–20:30

Kategorie
Koncerty

Organizator
Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki

Mapa niedostępna

Szanowni Państwo, przypominamy, że w związku z niedyspozycją wokalną Kazika Staszewskiego oraz troską o zdrowie Artysty, koncerty Kult Akustik w Łodzi (16 czerwca) oraz Toruniu (17 czerwca), zostały przełożone. Nowe daty wydarzeń to:
► 21 czerwca 2021, Klub Wytwórnia, Łódź, start godz. 19:00
► 26 czerwca 2021, CKK Jordanki, Toruń, start godz. 19:00
Miejsca oraz godziny wydarzeń pozostają bez zmian. Wszystkie dotychczas zakupione bilety automatycznie zachowują ważność dla nowych dat.
Raz jeszcze, przepraszamy za niedogodności i mamy nadzieję zobaczyć się z Wami w komplecie już w przyszłym tygodniu!
—–
TIMETABLE:
18:00 – otwarcie drzwi
19:00 – Kult
🎟 Bilety – 159 zł →
► Widzom zostanie udostępnione co drugie miejsce na widowni, z zachowaniem co najmniej 50% miejsc wolnych. W trakcie wydarzenia będzie obowiązywał nakaz zakrywania ust i nosa (maseczki ochronne). Wszystkim uczestnikom zostanie zmierzona temperatura w momencie wejścia na teren obiektu. Posiadacze biletów zostaną poproszeni także o przekazanie wypełnionego oraz podpisanego Oświadczenia Uczestnika Wydarzenia →.
Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.
Osoby poniżej 16 roku życia mogą uczestniczyć w koncercie wyłącznie pod opieką rodzica (lub wskazanego przez niego opiekuna).
Osoby, które ukończyły 16 rok życia, a nie ukończyły 18 roku życia muszą mieć przy sobie oświadczenie ze zgodą na udział w imprezie, podpisane przez rodzica bądź prawnego opiekuna.
Wszelkie pytania dotyczące wsparcia osób z problemami z poruszaniem się, prosimy kierować na adres: niepelnosprawni@stodola.pl
Skip to content