L.A. Trio – Toruń – CKK Jordanki

Opublikowano: 30 czerwca 2020 r.

Data i czas
5 lipca 2020 r. (niedziela)
18:00–19:30

Kategorie
Koncerty

Mapa niedostępna

5 lipca br. w CKK Jordanki zasmakujemy jazzowego klimatu nocnych klubów „Miasta Aniołów” dzięki L.A. Trio.
W końcu w 2020 roku obchodzimy Rok Leopolda Tyrmanda – wybitnego pisarza, dziennikarza i publicysty. Namiętnego propagatora jazzu i arbitra elegancji.

L.A. Trio, czyli Los Angeles Trio gra muzykę w klimacie charakterystycznym dla Zachodniego Wybrzeża USA. Ich muzykę wyróżnia nienaganna elegancja, zdecydowanie w relaksująco-swingującym rytmie. Duszą i natchnieniem Trio jest Bogdan Hołownia – wybitny pianista, ceniony i lubiany w środowiskach jazzowych po obu stronach oceanu. Orędownik twórczości Jerzego Wasowskiego (autor książki „Piosenki Jerzego Wasowskiego i Jeremiego Przybory w opracowaniu Bogdana Hołowni”). Na kontrabasie towarzyszy mu Andrzej „Bruner” Gulczyński, niegdyś basista „Nocnej Zmiany Bluesa”, lider kwartetu jazzowego „Brunerschaft”. Perkusistą Trio jest Józef Eliasz niekwestionowany mistrz w swojej profesji, którego kunszt techniczny, niezwykła wrażliwość muzyczna i doświadczenie stawiają w czołówce perkusistów jazzowych. Właścicielem bydgoskiego klubu jazzowego Eljazz i wieloletni dyrektor Międzynarodowego Festiwalu Jazzowego „Bydgoszcz Jazz Festival”.

Zapowiada się niezwykły wieczór pełen wzruszeń, wspomnień i niezapomnianych muzycznych emocji.
_______________________________
Bilety w cenie 40 zł
_______________________________
Koncert odbędzie się zgodnie z aktualnymi wytycznymi dotyczącymi reżimu sanitarnego.

🔷Prosimy o zachowanie obowiązujących zasad bezpieczeństwa🔷

🔵 Połowa miejsc na widowni:
W trakcie wydarzenia udostępnimy połowę dostępnych miejsc przeznaczonych dla widowni. Miejsca dla publiczności w poszczególnych rządach zajmowane będą w naprzemiennie. Obowiązuje zasada zachowania jednego wolnego miejsca między widzami. Zasada ta nie dotyczy widza, który:
a) uczestniczy w pokazie z dzieckiem do ukończenia 13. roku życia,
b) jest osobą z orzeczeniem o niepełnosprawności, osobą z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności, osobą z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego lub osobą, która ze względu na stan zdrowia nie może poruszać się samodzielnie.

🔵 Obowiązek zakrywania ust i nosa
Prosimy o zakrycie ust i nosa przed wejściem do budynku. Bezwzględny nakaz zasłaniania ust i nosa obowiązuje w trakcie całego wydarzenia, do chwili opuszczenia budynku.

🔵 Dezynfekcja rąk
Przy wejściu na wydarzenie prosimy o dezynfekcję rąk. Dozowniki z płynem dezynfekującym dostępne będą przy wejściu oraz przy toaletach. Zalecamy dokładne i częste mycie rąk.

🔵 Zachowajmy bezpieczny odstęp
Podczas poruszania się po obiekcie, prosimy o zachowywanie bezpiecznego odstępu co najmniej 1,5 metra od pozostałych uczestników wydarzenia. Prosimy również o zachowanie bezpiecznej odległości przed wejściem do budynku.

🔵 Korzystanie z wind
Zalecamy korzystanie wind tylko przez rodziny z małymi dziećmi, kobiety w ciąży, osoby z niepełnosprawnością oraz przez osoby starsze.

🔵 Szatnie
W trakcie wydarzenia nie będzie możliwości skorzystania z szatni.

🔵 Oświadczenie uczestnika wydarzenia
Przed wejściem na wydarzenie bądź w chwili zakupu biletu on-line lub stacjonarnie prosimy o złożenie oświadczenia, że uczestnik, według swojej najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną oraz nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym. Administratorem Państwa danych jest Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki. Dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie w zakresie i celu niezbędnym do przeprowadzenia wydarzenia i zachowania zasad bezpieczeństwa epidemiologicznego.
___________________________________________
Wydarzenie realizowane w ramach promocji projektu „Poprawa funkcjonowania komunikacji miejskiej w Toruniu – BiT-City II” współfinansowanego ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020.

Skip to content