La La Land, reż. Damien Chazelle | Kino Letnie

Opublikowano: 10 sierpnia 2020 r.

Data i czas
10 lipca 2020 r. (piątek)
20:30–22:30

Lokalizacja
CKK Jordanki (al. Solidarności 1–3)

Kategorie
Film

Organizator
Toruńska Agenda Kulturalna

Wczytuję mapę...

14 sierpnia 2020 Kino Letnie w Toruniu zaprosi na dwa filmowe pokazy – jeden po drugim! O 21:30 spróbujemy odczarować złą pogodę filmem nagrodzonym 6 Oscarami. Mowa rzecz jasna o „La La Land” w reżyserii Damiena Chazelle’a. Pokaz poprzedzi o 🕒20:30🕒 seans cyklu „Toruń w moich filmach” autorstwa Ryszarda Kruka!
g. 20:30
„Toruń w moich filmach” (2020) – 3 odcinki
„Toruń w moich filmach” to trzyodcinkowa seria, pokazująca miejsca, dzielnice, budynki, które „zagrały” w filmach dokumentalnych Ryszarda Kruka. To dotąd niepublikowane fragmenty filmów i ujęć z filmów takich jak „Taksówkarz”, „Ziggy Dust”, „Republika. Narodziny legendy”, „Od Nowa”. Program jest mieszanką reżyserskiego masterclass z making off z planu zdjęciowego.
g. 21:30
„La La Land” (2016)
Mia jest początkującą aktorką, która w oczekiwaniu na szansę pracuje jako kelnerka. Sebastian to muzyk jazzowy, który zamiast nagrywać płyty, gra do kotleta w podrzędnej knajpce. Gdy drogi tych dwojga przetną się, połączy ich wspólne pragnienie, by zacząć wreszcie robić to co kochają. Miłość dodaje im sił, ale gdy kariery zaczynają się wreszcie układać, coraz mniej jest czasu i sił dla siebie nawzajem. Czy uda im się ocalić uczucie, nie rezygnując z marzeń?
BILETY: 5 ZŁ
Uwaga! Bilety w symbolicznej cenie 5 zł za seans dostępne do kupienia bezpośrednio na godzinę przed pokazami w kasie TOS w CKK Jordanki (al. Solidarności 1–3). Pula biletów jest ograniczona (150 miejsc). Przypominamy, że w budynku kasy może przebywać tylko jeden klient. Prosimy także o zachowywanie bezpiecznego dystansu 2 metrów.
ZASADY SANITARNE
W ramach uczestnictwa w wydarzeniu należy pamiętać o zasadach bezpieczeństwa zgodnymi z obecnymi wytycznymi sanitarnymi:
1️) Ograniczenia w liczbie uczestników (powyżej 150 osób)
W wydarzeniu może uczestniczyć ograniczona ilość osób, gdzie każdy uczestnik do swojej dyspozycji ma 5 m kw. O ilości miejsc decyduje Organizator bezpośrednio przed wydarzeniem. W przypadku obowiązujących biletów, osoby bez ważnego biletu wstępu nie zostaną wpuszczone na teren imprezy. Tym samym prosimy o przybycie odpowiednio wcześniej w celu uniknięcia ewentualnych kolejek. Podczas oczekiwania do kasy, bądź przed wejściem na teren imprezy, prosimy o zachowanie co najmniej 2 metrów odstępu od pozostałych oczekujących.
2️) Obowiązek noszenia maseczek lub przyłbic ochronnych podczas wydarzenia
Na terenie wydarzenia obowiązywać będzie bezwzględny nakaz zasłaniania ust i nosa, czyli noszenia maseczek lub przyłbic ochronnych. Osoby, które takowych nie będą posiadały nie zostaną wpuszczone na teren imprezy. W celach bezpieczeństwa, prosimy także, aby nie zdejmować maseczek podczas sensu, bądź spektaklu.
3️) Dezynfekcja rąk przed wejściem na teren wydarzenia
Przy wejściu na teren imprezy dostępne będą dozowniki z płynem dezynfekcyjnym. Wszyscy uczestnicy są zobowiązani do jego użycia przy wchodzeniu. Ponadto przy wejściu wszystkim oczekującym zostanie zmierzona temperatura. Uwaga! Osoby z temperaturą powyżej 37°C nie zostaną wpuszczone na teren imprezy.
4) Złożenie pisemnego oświadczenia przy wejściu na teren imprezy
Warunkiem wejścia na teren imprezy, dla zachowania zasad bezpieczeństwa epidemiologicznego będzie podanie danych osobowych, imienia i nazwiska oraz numeru kontaktowego. Ponadto przed wejściem wymagane będzie złożenie przez uczestnika obowiązkowego pisemnego oświadczenia przy wejściu na imprezę, że uczestnik, według swojej najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną oraz nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym. Dane osobowe będą przetwarzane przez 2 tygodnie tylko i wyłącznie w zakresie i celu niezbędnym do przeprowadzenia wydarzeń i zachowania zasad bezpieczeństwa epidemiologicznego. Administratorem danych jest Toruńska Agenda Kulturalna.
 5) Zachowajmy odstęp, co najmniej 2 metrów
Podczas poruszania się na terenie imprezy, bądź w kolejce do wejścia, prosimy o zachowywanie bezpiecznego odstępu co najmniej 2 metrów od pozostałych uczestników wydarzenia.
6) Zakaz przesuwania krzeseł na terenie wydarzenia
Na terenie wydarzenia obowiązuje zakaz przesuwania i przenoszenia krzeseł ustawionych według panujących zasad bezpieczeństwa epidemiologicznego. Po każdym pokazie krzesła będą dezynfekowane.
——
Organizatorzy: Mój Toruń, Toruńska Agenda Kulturalna, Europejskie Centrum Filmowe Camerimage i Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki
Skip to content