Love Songs | Asia Czajkowska & Bartek Staszkiewicz | Koncert Walentynkowy

Opublikowano: 14 lutego 2022 r.

Data i czas
14 lutego 2022 r. (poniedziałek)
19:00–20:30

Lokalizacja
Centrum Kultury Dwór Artusa (Rynek Staromiejski 6)

Kategorie
Koncerty

Organizator
Centrum Kultury Dwór Artusa

Wczytuję mapę...

❤️ Wielkimi krokami zbliża się wyjątkowe święto miłości – Walentynki. Dla wszystkich zakochanych oraz poszukujących czułych uczuć, również serce toruńskiej starówki zabije tego dnia mocniej. Przygotujcie się na subtelną, ale i potężną dawkę romantyzmu, która wypełni artusowe mury za sprawą wyjątkowego, muzycznego duetu – Asi Czajkowskiej oraz Bartka Staszkiewicza.
❤️ Przygotowany przez muzyków program Love Songs to najpiękniejsze historie, które na przestrzeni minionych stu lat zamknięto w piosenkach. Pojawią się standardy jazzowe (My funny Valentine czy When I fall in love), piosenki francuskie (La vie en rose) , soundtracki światowych hitów filmowych (I will always love you) i niezapomniane polskie piosenki z różnych dekad (Kasztany, Na pierwszy znak, Jego portret, Jednego serca). Kojący głos Asi Czajkowskiej, otulony dźwiękami fortepianu czarowanymi przez Bartka Staszkiewicza objawi się także w czułych, autorskich kompozycjach duetu.
❤️ Zapewniamy, że za sprawą Love Songs, lutowy wieczór będzie jednym z najgorętszych tej zimy. Nastrójcie serca i zakochajcie się w Artusie!
❤️ Bartek Staszkiewicz – klawiszowiec, pianista, producent muzyczny. Współzałożyciel i członek zespołu Sofa, kierownik muzyczny koncertów galowych festiwalu Tofifest, Pod wspólnym niebem. Współpracował m.in. z Ostrym, Pauliną Przybysz, Julią Marcell, Grzegorzem Hyżym, Mariuszem Lubomskim, Bovską oraz Waglewski Fisz Emade.
❤️ Asia Czajkowska – wokalistka, autorka piosenek, z wykształcenia filololożka-językoznawczyni, z pasji i zawodu trenerka głosu. Bierze udział w projektach jazzowych i popowych, współpracując m.in. z Bogdanem Hołownią, LA Trio, triem Wojtka Gogolewskiego, Eljazz Big Bandem, Jackiem Bryndalem (aka Atrakcyjny Kazimierz). Od 20 lat śpiewa w chórze Astrolabium. Wkrótce ukaże się jej druga płyta, stworzona z toruńskimi pianistami, wśród których wiodącą rolę kompozytora i producenta odgrywa towarzyszący jej dziś przy fortepianie Bartek Staszkiewicz.
Skip to content