LUNCHBOXY | „Jesienna energia” | Rodzinne warsztaty kulinarne

Opublikowano: 14 listopada 2022 r.

Data i czas
18 listopada 2022 r. (piątek)
18:00–19:30

Lokalizacja
Centrum Kultury Dwór Artusa (Rynek Staromiejski 6)

Kategorie
Warsztaty

Organizator
Centrum Kultury Dwór Artusa

Wczytuję mapę...

Wymyślenie prostego, smacznego i szybkiego posiłku wcale nie jest takie łatwe. Tym bardziej jeśli chodzi o smakołyki bez grama mięsa, nabiału, jajek, białej mąki ani cukru! Da się? No pewnie! Jeśli szukacie inspiracji do niebanalnych, kuchennych eksperymentów – te warsztaty są dla Was. Czeka nas dużo zabawy, nauki, a także wspaniały rodzinny czas, w końcu nic tak nie zbliża, jak wspólne gotowanie! W zajęciach weźmiemy udział w parach, możecie zabrać ze sobą dziecko, partnera, koleżankę, sąsiada, każdego z kim pragniecie przeżyć kulinarną przygodę!
🍂 Podczas listopadowej odsłony naszych warsztatów zamiast tęsknić za latem, będziemy cieszyć się obfitością jesieni. Dynie, kabaczki, jabłka, śliwki, warzywa strączkowe i wiele innych pyszności – razem wyczarujemy z nich zaskakujące, w stu procentach roślinne pyszności!
Na zajęciach dowiemy się jak przygotować:
🍂 ekspresową pastę nierybną
🍂 hummus z groszku z olejem lnianym
🍂 cynamonowe masełko dyniowe
🍂 śniadaniowe muffiny ze śliwkami
🍂 ser z ziemniaka i wegańskie mac&cheese
🍂 ekspresowe klopsiki warzywne ze szwedzkiego bufetu
Wszystkie przepyszne dzieła sztuki wrócą z nami do domów, więc w trosce o naszą planetę zachęcamy do przyniesienia własnych pudełek. Chcemy oszczędzić środowisku kolejnych odpadów w postaci jednorazowych opakowań.
Warsztaty poprowadzi dla Was Angelika Jasiulewicz – miłośniczka roślin, kucharka, cukierniczka, edukatorka. Wieloletnia weganka. Fanka sezonowego, prostego gotowania. Na co dzień tworzy w ramach projektu Siedem Lisów.
Skip to content