Maciej Maleńczuk I Artus Festival I recital

Opublikowano: 2 października 2020 r.

Data i czas
23 października 2020 r. (piątek)
10:00–20:30

Lokalizacja
Centrum Kultury Dwór Artusa (Rynek Staromiejski 6)

Kategorie
FestiwaleKoncerty

Organizator
Centrum Kultury Dwór Artusa

Wczytuję mapę...

Maciej Maleńczuk artysta o wielu twarzach. Poeta, wokalista, gitarzysta, osobowość telewizyjna – to tylko niektóre z jego wcieleń. Znany jest z występów zespołowych oraz solowych, które łączy zawsze awangardowość brzmień i chętne sięganie po kontrowersyjne tematy.
Tegoroczne spotkanie to recital, który jest retrospekcją jego dotychczasowych dokonań. Uzupełnia go sekcja rytmiczna. W czasie występu usłyszymy zarówno uliczne pieśni, jak i te z późniejszych dokonań Maleńczuka, które zapewniły mu olbrzymią sympatię i popularność.
Bliski bezpośredni kontakt z widownią, szczery, niezakłócony przekaz tekstu – to wizytówka sceniczna Maćka Maleńczuka. Mówi się o nim, że to Artysta nie do podrobienia, naturalny, dowcipny, czasem brutalny – czyli dokładnie taki jak życie!
W czasie koncertu usłyszymy takie hity, jak: Ostatnia Nocka, Tango Libido, Sługi za szlugi, Synu czy Dawna Dziewczyno wykonanych wraz z kolegami z sekcji rytmicznej.
_______________
Artus Festival 2020
Mecenas: Mój Toruń
Partner Główny: Kujawsko-Pomorskie
Partner: Powiat Toruński
Sponsorzy: Apator, Grupa PGE, PRES Grupa Deweloperska, Nowe Torpo, Polonica Broker
Partner Technologiczny: CeX
Patroni medialni: TV TORUŃ, TVP3 Bydgoszcz, Radio GRA Toruń, Polskie Radio PiK, Nowości, Oto Toruń
Wydarzenie odbywa się na Kujawach i Pomorzu
Wydarzenie współfinansowane z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach projektu „Kujawsko-Pomorskie – rozwój poprzez kulturę 2020”

Skip to content