Magiczne półkolonie w toruńskim Hogwarcie | Zimowe Półkolonie w Artusie

Opublikowano: 10 stycznia 2022 r.

Data i czas
24 stycznia 2022 r. (poniedziałek) – 28 stycznia 2022 r. (piątek)
08:30–13:00

Lokalizacja
Centrum Kultury Dwór Artusa (Rynek Staromiejski 6)

Kategorie
SpotkaniaWarsztaty

Organizator
Centrum Kultury Dwór Artusa

Wczytuję mapę...

🏰  Dla wszystkich miłośników magii i czarów przygotowaliśmy trzecią już edycję półkolonii w toruńskim Hogwarcie, inspirowanych światem spotwarzanym przez J. K. Rowling!
🏰 Otóż nie! W tym roku nasza szkoła magii Was zaskoczy i pozwoli przeżyć wspaniałe przygody wraz z Ronem, Harrym i Hermioną!
🏰 To propozycja, której prawdziwy fan po prostu nie może przegapić!
🏰 Termin: od 24 do 28 stycznia 2022 roku | Dzieci w wieku 7-12 lat | Zajęcia: od poniedziałku do piątku | godz. 08:30-13:00 | Koszt: 290 zł od dziecka/tydzień | Najpóźniej 5 dni roboczych przed rozpoczęciem półkolonii prosimy o dostarczenie na adres e-mail: monika@artus.torun.pl bądź osobiście do sekretariatu Dworu Artusa (ul. Rynek Staromiejski 6) wypełnionej Karty Kwalifikacyjnej Półkolonii i podpisanego Regulaminu Półkolonii | Więcej informacji: tel. 792 006 098 lub mailem monika@artus.torun.pl
🏰 Tej zimy młodzi adepci magii wybiorą się z nami w podróż do cudownego świata wyobraźni, kreatywności i tajemnej wiedzy rodem z działu ksiąg zakazanych. Pokonaj z nami górskiego trolla, rozwiąż zagadkę kamienia filozoficznego oraz odkryj tajemnice mapy Huncwotów. Uważasz, że magia nie istnieje, a czytanie jest nudne? Nic bardziej mylnego! Na naszych półkoloniach dobra zabawa jest gwarantowana, a przygoda i możliwość poznania nowych przyjaciół czekają tuż za rogiem nawet dla takiego mugola jak TY!
🏰 W trakcie tygodniowych zajęć dzieci poprzez zabawę połączoną z nauką aktywnie spędzą wolny czas i nawiążą znajomość z innymi miłośnikami czekoladowych żab i przygód (tak wiemy, że chodzi o karty, ale czekolada pomaga – głównie, gdy spotkamy Dementora!), a wszystko pod czujnym okiem wykwalifikowanej kadry Dworu Artusa.
🏰 Tak jak Harry wyrusz w nieznane, by wspólnie poznać sekrety świata czarodziejów i stworzyć wspaniałe prace plastyczne. Czy nauka o magii jest nudna? Oczywiście, że nie sam Hagrdid zadba o to by zaprezentować nam niesamowity świat zwierząt, które możemy spotkać w Zakazanym Lesie, a Profesor Sprout przeprowadzi dla nas lekcję zielarstwa.
🏰 Pamiętajcie w świecie magii i czarów wszystko jest możliwe, musimy tylko uwierzyć, a dobro zawsze zwycięży!
🏰 Dzięki wiedzy zdobytej podczas ferii dowiemy się, nie tylko jak się dobrze bawić, ale również jak radzić sobie w trudnych sytuacjach i rozwiązywać problemy. Półkolonie w toruńskim Hogwarcie to wspaniała okazji, by zachęcić dzieci do czytania i rozwijania swoich pasji.
Co czeka Twoje dziecko w czasie trwania turnusu?
🏰 Rozwinie swoją wiedze o świecie Harrego Pottera – zarówno tym magicznym jak i mugolskim
🏰 Zamieni się w budowniczego, odkrywcę, a także nauczy współpracy i wzajemnego wsparcia
🏰 Rozwinie swoje umiejętności plastyczne, manualne oraz interpersonalne
🏰 Pobudzi swoją pomysłowość i wyobraźnię
Ramowy dzień zajęć:
8:30 -9:30 Powitanie uczestników, I blok zajęć
9:30-9:40 Przerwa
9:40-10:30 II blok zajęć
10:30-11:00 Wyjście na drugie śniadanie
11:00-11:50 III blok zajęć
11:50-12:00 przerwa
12:00-13:00 IV blok zajęć, pożegnanie uczestników
Zajęcia poprowadzą edukatorzy z Działu Edukacji Dworu Artusa z doświadczeniem w pracy z dziećmi, w bezpiecznych warunkach zgodnych z aktualnymi przepisami i zaleceniami epidemiologicznymi.
Zajęcia odbywają się w Centrum Kultury Dwór Artusa (ul. Rynek Staromiejski 6) i obejmują drugie śnienie, ciepłe napoje, zajęcia edukacyjne, plastyczne, ruchowe, jedną wycieczkę oraz ubezpieczenie.
Zapewniamy wszystkie niezbędne materiały.
Więcej informacji u Kierowniczki Działu Edukacji pod numerem tel. 792 006 098 lub mailem: monika@artus.torun.pl.
Skip to content