Małe Studio Eksperymentu

Opublikowano: 12 maja 2022 r.

Data i czas
14 maja 2022 r. (sobota)
10:00–12:00

Lokalizacja
Domkultury! (ul. Sienkiewicza 11)

Kategorie
Warsztaty

Organizator
DomuKultury! Bydgoskie Przedmieście

Wczytuję mapę...

Male studio eksperymentu to warsztaty dla najmłodszych polegające na nieskrępowanym odkrywaniu i poznawaniu świata dźwięków. Świata, który nie ogranicza się tylko do znanych nam powszechnie instrumentów, takich jak gitara, fortepian, skrzypce czy własny głos. Rzeczony eksperyment ma za zadanie pokazać, że pojęcie muzyki można rozszerzyć na całe spektrum zjawisk akustycznych, które nas otaczają i które jesteśmy w stanie wygenerować za pomocą wszelkiego rodzaju przedmiotów. Będziemy tworzyć i nagrywać zindywidualizowane kompozycje dźwiękowe.
Warsztaty są prowadzone w małych grupach dzieci i rodziców. Jako prowadząca postaram się, by dzieci czuły się odpowiednio zaopiekowane.
Grupa
2 – 5 lat
Godzina:
10:00 – 11:00
11:00 – 12:00
(wskazana obecność rodziców)
Obowiązują zapisy drogą mailową: utu.fundacja@gmail.com
lub telefonicznie: 531447412
Liczba miejsc ograniczona.
Prowadzenie: Marta Rogalska
Marta Rogalska – ukończyła studia na Uniwersytecie Warszawskim w zakresie muzykologii i kulturoznawstwa, wokalistka, flecistka, edukatorka, Wokalistka zespołu Pchełki. W latach 2010-2013 pracowała w Mute Comp. Physical Theatre (Kopenhaga), komponując muzykę teatralną. Prowadziła autorskie warsztaty muzyczne dla dzieci i dorosłych, między innymi w
Centrum Sztuki Współczesnej „Znaki Czasu” w Toruniu, współpracuje z DomKultury! na Bydgoskim Przedmieściu, gdzie prowadzi wykłady o muzyce klasycznej, autorskie warsztaty muzyczne. Współpracowała z Instytutem Muzyki i Tańca w Warszawie. Prywatnie mama trzyletniego Bruna.
Działanie dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury
Dofinansowano ze środków Gminy Miasta Toruń
Skip to content