Malowanie kawą | e-Warsztaty

Opublikowano: 15 stycznia 2021 r.

Data i czas
19 stycznia 2021 r. (wtorek)
18:00–18:40

Lokalizacja
_Wydarzenie on-line (on-line)

Kategorie
Warsztaty

Organizator
Centrum Kultury Dwór Artusa

Wczytuję mapę...

Nie wyobrażacie sobie rozpoczęcia dnia bez filiżanki kawy, która uwodzi smakiem, aromatem i rozbudza tych, którym brakuje energii?
Tym razem w trakcie naszego wirtualnego treningu pobudzimy nie tylko Waszą kreatywność, ale także zmysły! Wiedzieliście, że za pomocą kawy i pędzla można wyczarować piękne obrazy? Choć „malowanie kawą” brzmi zaskakująco, technika ta jest dość popularna. Ze względu na jej prostotę daje osobom nieznającym akwareli przedsmak obcowania z farbami wodnymi. Jeśli więc uwielbiacie malować albo dopiero się do tego przymierzacie, te warsztaty są idealnie dla Was! Zaparzcie kawę (najlepiej rozpuszczalną) i do dzieła!
Kawę możecie zastąpić herbatą, czerwonym barszczem, rozpuszczonym barwnikiem spożywczym, sokami – możliwości jest wiele! Szukanie w spiżarni nowych „farb” to nie tylko zabawa, ale i sposób na rozruszanie wyobraźni. Przyda się również papier – lepsze rezultaty uzyskacie na papierze akwarelowym, ale blok rysunkowy czy techniczny też dadzą radę.
Zgłoszenia przyjmujemy za pomocą formularza Google lub pod adresem: monika@artus.torun.pl – w odpowiedzi prześlemy szczegółowe informacje dotyczące potrzebnych materiałów i sprzętu. Posługujemy się programem Zoom obsługiwanym przez komputery i smartfony.
Zajęcia poprowadzi dla Was Aleksandra Strzelec – animatorka i edukatorka kultury, florysta, plastyk i architekt krajobrazu.
Skip to content