Mela Koteluk Akustycznie | Artus Festival Koncert

Opublikowano: 28 czerwca 2021 r.

Data i czas
9 lipca 2021 r. (piątek)
21:00–22:30

Kategorie
FestiwaleKoncerty

Organizator
Centrum Kultury Dwór Artusa

Mapa niedostępna

W czasie Artus Festival nie może także zbraknąć wyjątkowych kobiet. Kolejną gwiazdą, która wystąpi w amfiteatrze Muzeum Etnograficznego jest Mela Koteluk – magiczna i eteryczna wokalistka, autorka tekstów i kompozytorka. Artystka zaprezentuje się w akustycznej odsłonie, na koncercie usłyszymy jej najbardziej rozpoznawalne utwory.
Popularność i rozpoznawalność wśród szerokiej grupy odbiorców zyskała m.in. za sprawą świetnie przyjętego albumu Spadochron, dzięki któremu publiczność poznała (i pokochała) jej delikatność sceniczną, melodyjność jej piosenek, głębię tekstów, a także umiejętność zamieniania słów w zaklęcia pełne magii.
Jej piosenka „Melodia ulotna” towarzyszyła niejednemu romantycznemu spotkaniu, imprezie z przyjaciółmi czy samotnemu wieczorowi spędzonemu na chilloucie. Drugi album Migracje ugruntował pozycję wokalistki, osiągając status podwójnej platynowej płyty i powtarzając sukces jej debiutanckiego krążka. W 2018 r. ukazała się trzecia płyta artystki Migawka, która pokryła się złotem i została wyróżniona Fryderykiem 2019.
Miejsce: Amfiteatr Muzeum Etnograficznego im. Marii Znamierowskiej-Prüfferowej w Toruniu
Artus Festival 2021
Partner Główny: Województwo Kujawsko-Pomorskie
Partner Technologiczny: CeX
Współpraca: Muzeum Etnograficzne w Toruniu, Baj Pomorski, Muzeum Okręgowe w Toruniu, MCK Aleksandrów Kujawski, Restauracja Luizjana, Hotel Mercure
Patroni medialni: TV Toruń, Radio GRA, TVP3 Bydgoszcz, OtoTorun.pl, Nowości
Sponsorzy: PGE, Nova Trading, Browar Olbracht, Somm+, coffee and tea DEPOT, Fabryka Cukiernicza Kopernik, Rossmann
Wydarzenie odbywa się na Kujawach i Pomorzu
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu operacyjnego województwa kujawsko-pomorskiego na lata 2014-2020
Skip to content