Michał Łangowski i Martin Kac, czyli M&M dla Hospicjum w Toruniu

Opublikowano: 24 listopada 2021 r.

Data i czas
8 grudnia 2021 r. (środa)
19:00–21:00

Lokalizacja
Centrum Kultury Dwór Artusa (Rynek Staromiejski 6)

Kategorie
Koncerty

Organizator
Centrum Kultury Dwór Artusa

Wczytuję mapę...

Koncert charytatywny dla dzieci z Hospicjum Nadzieja w Toruniu odbędzie się 8 grudnia 2021 w Dworze Artusa o godzinie 19:00, a wystąpi na nim duet: Michał Łangowski (Cisza jak ta) i Martin Kac (Bujana Grupa Majowa).
Nasza współpraca artystyczna wyewoluowała z koncertów online, a zaowocowała powstaniem wspólnej płyty zatytułowanej „Wiosenki”.
Na repertuar naszych koncertów składają się poetycko muzyczne opowieści, oparte o nastrój gitarowych aranżacji, wykonywanych na dwa głosy, dwie gitary, oraz dwie harmonijki ustne.
Całości koncertu towarzyszy duża dawka humoru, a piosenki przeplatane są anegdotami z wieloletnich doświadczeń scenicznych macierzystych zespołów, oraz żartami sytuacyjnymi.
Naczelnym hasłem duetu są słowa „to jest takie ładne”, gdyż bardzo kochamy to co śpiewamy, i chcemy się z Wami dzielić pięknem tych opowieści.
Zapraszamy na radosną poetycko-muzyczną wędrówkę w urocze zakamarki Krainy Łagodności.
Cały dochód z koncertu zostanie przekazany na rozbudowę nowego domu dla dzieci z Hospicjum.
Dotychczasowy budynek przy ulicy Włocławskiej 169 B nie spełnia niestety norm nowoczesnej placówki medycznej. Budowa nowego Zakładu Pielęgnacyjno-Opiekuńczego pozwoli na świadczenie usług medycznych na najwyższym poziomie, a także zapewni podopiecznym znacznie lepsze warunki do życia. Pozwoli również na przyjęcie nowych pacjentów, dla których placówka jest nie tylko miejscem zajęć terapeutyczno-rehabilitacyjnych, ale przede wszystkim jest ich prawdziwym domem, pełnym miłości i zrozumienia.
Warto podkreślić, że w nowym budynku znajdzie się również tzw. ośrodek wytchnieniowy dla rodziców niepełnosprawnych dzieci, którzy opiekują się nimi na co dzień we własnych domach.
Obok nowego obiektu powstanie pierwsza tężnia solankowa w Toruniu z systemem ścieżek solankowych do aktywnej haloterapii. W projekcie uwzględniono również ławki i budowę integracyjnego placu zabaw, co znacznie podniesie komfort życia i leczenia dzieci zamieszkujących Hospicjum.
Szczegóły dotyczące rezerwacji biletów znajdują się w przypiętym poście tego wydarzenia.
W tytule wpłaty prosimy o dopisek „KONCERT” NADZIEJA
Skip to content