Michał Wiśniewski Akustycznie

Opublikowano: 5 listopada 2021 r.

Data i czas
14 listopada 2021 r. (niedziela)
20:00–22:00

Lokalizacja
Lizard King (ul. Kopernika 3)

Kategorie
Koncerty

Wczytuję mapę...

Zapraszamy na wyjątkowy koncert Michał Wiśniewski Akustycznie, podczas którego wokalista zaprezentuje największe przeboje z solowych płyt oraz zespołu Ich Troje w nieznanych dotąd aranżacjach, na żywo! Już 14 listopada (niedziela) 2021 roku zgromadzoną publiczność zaczarują dźwięki płynące z pianina, basu, gitary oraz instrumentów perkusyjnych. Na scenie Michałowi partneruje Ania Świątczak – wokalistka zespołu Ich Troje, która w sobie tylko znany sposób potrafi delikatnie otulić słuchaczy wyjątkowym głosem. Szczegóły dotyczące koncertu, punkty sprzedaży biletów dostępne są poniżej lub pod numerem telefonu 668-963-904.
_______________________________
🎫 BILETY w cenie od 59 zł dostępne online oraz stacjonarnie:
▪KupBilecik.pl: 
▪Biletyna.pl: 
▪Biuro Copernicana, ul. Żeglarska 10/14
▪Księgarnia PWN, ul. Reja 25
▪Inf. Turystyczna, ul. Rynek Staromiejski
🎫 BILETY w przypadku nie wyczerpania całej puli będą dostępne w dniu koncertu przy wejściu do klubu od godz. 18:30.
_______________________________
📋 Rezerwacja stolików (bezpłatne):
▪ e-mail: lizardkingtorun@gmail.com
☎ Bilety grupowe / rezerwacje:
▪ pod numerem telefonu: 668-963-904
_______________________________
Michał Wiśniewski Akustycznie cz. I – A NIECH GADAJĄ… Pierwsza odsłona akustycznych koncertów Michała Wiśniewskiego.
Usłyszymy na nich największe przeboje Michała i zespołu Ich Troje, w wersjach akustycznych, na żywo! Zaczarują nas dźwięki płynące z pianina, basu, gitary oraz instrumentów perkusyjnych… Te koncerty z pewnością pozostaną na długo w pamięci każdemu, kto postanowi udać się na to muzyczne wydarzenie! Podczas koncertów usłyszymy jednak nie tylko samego Michała, ale również Anię Świątczak – wokalistkę zespołu Ich Troje, której wspaniały głos w przepięknych balladach przyprawia widza o wzruszenie.
Oprócz największych hitów Michała, takich jak „A wszystko to…” , „Powiedz”, „Zawsze z Tobą chciałbym być”, „Kochaj mnie Kochaj” czy „Wypijmy za to!”, usłyszymy również utwory takie jak „A niech gadają”, „Mandy”, „Nienawiść” , „Czekanie”, „Papierosy, wóda, sex”, czy „Zawsze naprzód nigdy wstecz”.
Zapraszamy serdecznie na 120 minut muzycznej uczty! Artysta przygotował na ten koncert trzy różne rodzaje biletów, a dwa z nich dają Państwu możliwość spotkania z Michałem twarzą w twarz po koncercie!
BILET NORMALNY – uprawnia do uczestnictwa w koncercie.
BILET VIP BACKSTAGE PASS – uprawnia do spotkania z Michałem po koncercie, a także do zrobienia pamiątkowego zdjęcia**.
BILET SPONSOR PACKAGE – uprawnia do uczestniczenia w próbie* zespołu, a po koncercie do spotkania z Michałem i zrobienia wspólnego zdjęcia** w pierwszej kolejności. Ponadto każdy posiadacz biletu Sponsor otrzyma również płytę wokalisty.
*Informacja o godzinie próby zespołu zostanie podana dzień przed
wydarzeniem na oficjalnym profilu Michała Wiśniewskiego na Facebooku
**Zdjęcie wykonuje obsługa zespołu. Fotografię można pobrać dzień po koncercie z oficjalnego profilu Michała Wiśniewskiego na Facebooku.
Skip to content