Mikołaj i tajemniczy wąż | Festiwal Teatrów Ulicznych

Opublikowano: 31 lipca 2020 r.

Data i czas
7 sierpnia 2020 r. (piątek)
10:00–15:00

Lokalizacja
Plac Podominikański (Plac Podominikański )

Kategorie
Festiwale

Organizator
Toruńska Agenda Kulturalna

Wczytuję mapę...

6. Festiwalu Teatrów Ulicznych! bez cienia wątpliwości zaprasza do doskonałej, niemal dziecięcej zabawy. Zarówno 31 lipca, jak i 7 sierpnia pod Krzywą Wieżą najmłodsi zobaczą spektakl „Mikołaj i tajemniczy wąż”. To doskonałe przedstawienie bogate w walory edukacyjne!
Obowiązuje limit miejsc wyznaczany prze Organizatora
Wstęp wolny, bez dystrybucji wejściówek. ‼️WAŻNE‼️ Obowiązuje kolejność wejścia na teren wydarzenia!
📕 „Mikołaj i tajemniczy wąż”
🤡 Edyta Soboczyńska i Andrzej Korkuz
📆 7.08.2020
🕐 g. 10:00, 12:00, 14:00
🏛 Pod Krzywą Wieżą
Teatrzyk dla dzieci to kolejna propozycja dla najmłodszych realizowana w ramach promocji projektu „Przebudowa układu torowo-drogowego w ul. Wały gen. Sikorskiego i al. św. Jana Pawła II wraz z budową pasa tramwajowo-autobusowego w Toruniu – BiT-City II”. Przedstawienie z wykorzystaniem lalki scenicznej z pewnością zaskoczy i rozbawi nie tylko dzieci. Nie zabraknie elementów edukacyjnych i interaktywnych! Widzowie powtórzą i nauczą się prawidłowego zachowania w komunikacji miejskiej oraz przekonają w jaki sposób zmieniło się nasze miasto w ciągu kilkuset lat.
Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko – Pomorskiego na lata 2014-2020
💻 💻 💻 💻 💻
Więcej informacji na stronie: www.festiwalteatrowulicznych.pl
Skip to content