Musical Kosmos Tournee

Opublikowano: 7 stycznia 2020 r.

Data i czas
26 lutego 2020 r. (środa) – 27 lutego 2020 r. (czwartek)
09:30–22:00

Lokalizacja
CKK Jordanki (al. Solidarności 1–3)

Kategorie
Spektakle

Organizator
Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki

Wczytuję mapę...

Niepowtarzalna Opowieść Wszechświata już 26 i 27 lutego 2020 r. zawita do Torunia! Zapraszamy do Centrum Kongresowo – Kulturalnego w Toruniu!

Harmonogram:
środa, 26 lutego 2020
GODZ: 9:30; 12:30; 18:00

czwartek, 27 lutego 2020
GODZ: 9:30; 12:30; 17:00; 20:00

MUSICAL KOSMOS to Polska, autorska produkcja Akademii Artystycznej z Gdańska. Musical przedstawia piękno, ale również problemy współczesnego świata, bazuje na kluczowych wartościach oraz ich ulotności, a wszystko w kosmicznej scenerii. W sposób przystępny nawet dla najmłodszych widzów pokazuje jak bardzo w życiu potrzebna jest miłość, przyjaźń, radość oraz nadzieja.

MUSICAL KOSMOS przybliża dzieciom, młodzieży oraz dorosłym formę jaką musical jest sam w sobie, w całej jego okazałości, jako formę naładowaną wszystkimi kolorami emocji: humorem, gniewem, patosem oraz miłością, wyrażonymi poprzez taniec, akrobacje, muzykę oraz słowa. Spektakl wzbogacają piękne ręcznie wykonane kostiumy, oryginalna scenografia oraz malowane horyzonty. Teksty, które bawią i skłaniają do przemyśleń. Muzyka, która wzrusza i dodaje energii. Taniec, który dodaje siły. Akrobacje, które zadziwiają i cieszą oko każdego widza.

MUSICAL KOSMOS jest odpowiedni dla dzieci powyżej 5 roku życia, młodzieży, dorosłych oraz seniorów. Mądrością bawi, uczy, porusza, skłania do przemyśleń. Zarówno młodszy jak i starszy widz odnajdzie tutaj cząstkę siebie.

Grania premierowe odbyły się 30 maja oraz 1 czerwca 2018 roku w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim od tamtego czasu MUSICAL KOSMOS wystawiony został już 29 razy w Gdańsku, Wejherowie oraz Poznaniu, gdzie rozpoczął Tournee po Polsce, aby w lutym 2020 roku dotrzeć do Torunia. Ten muzyczny spektakl zobaczyło jak dotąd ponad 10.000 widzów!

~ Scenariusz, reżyseria, teksty utworów, choreografia, kostiumy: Magdalena Nitka
~ Muzyka, produkcja muzyczna: Adam Pietrzak
~ Reżyseria wokalna, przygotowanie wokalne: Karolina Adamiak – Pruś
~ Scenografia: Krystian Hintzke
~ Ręcznie malowane horyzonty: Monika Rudnicka
~ Menadżer Projektu: Karolina Potakowska Fundacja 180 Stopni
Występuje Balet Akademii Artystycznej

www.musicalkosmos.pl

Skip to content