NA ŻYWO: „Mężczyźni o kobietach” w Teatrze Muzycznym w Toruniu

Opublikowano: 23 lutego 2021 r.

Data i czas
7 marca 2021 r. (niedziela)
18:00–19:30

Kategorie
Koncerty

Organizator
Teatr Muzyczny

Mapa niedostępna

Teatr Muzyczny w Toruniu przygotował kolejne atrakcje w nadchodzącym miesiącu! Już siódmego marca na deskach Pałacu Dąmbskich wystąpi siedmiu utalentowanych mężczyzn, którzy zaśpiewają i zagrają dla Pań z okazji Dnia Kobiet!
„Mężczyźni o kobietach” to jedna z najnowszych premier Teatru, która premierę miała 28 sierpnia 2020 roku. Z powodu obostrzeń nie mieliśmy zbyt wielu okazji, aby ten tytuł zagrać – na szczęście już w marcu zobaczymy aktorów: Jacka Bończyka, Mateusza Burdacha, Pawła Kowalskiego i Grzegorza Wiśniewskiego oraz muzyków – Szymona Łukowskiego, Michała Rybkę i Nikodema Wróbla na naszej scenie!
Sprzedaż biletów: www.teatrmuzyczny.torun.pl
„Mężczyźni o kobietach” to spektakl poruszający się w żartobliwej formie, prezentowany przez czterech muzykalnych aktorów, czyli tytułowych facetów. Jest to rodzaj sympatycznej rozprawy na temat kobiety w jej przeróżnych odsłonach i rozmaitych życiowych sytuacjach.
Narrację wierszowaną napisał pomysłodawca i reżyser wieczoru, a w piosenkach usłyszą Państwo teksty: m.in. Marka Grechuty, Juliana Tuwima, Wojciecha Młynarskiego, Jonasza Kofty, Stanisława Staszewskiego, Piotra Bukartyka… Z samego założenia, będzie to miły, lekki i filuterny wieczór przygotowany jako poetycka szczepionka, swoiste remedium na dzisiejsze czasy.
Zapraszamy serdecznie i gwarantujemy, że po wizycie w Teatrze Muzycznym poczują się Państwo o niebo lepiej! 😉
Scenariusz i reżyseria: Jacek Bończyk
Scenografia: Grzegorz Policiński
Obsada: Jacek Bończyk, Mateusz Burdach, Paweł Kowalski, Grzegorz Wiśniewski
Aranżacje muzyczne: Michał Rybka
Muzycy: Szymon Łukowski, Michał Rybka, Nikodem Wróbel
Skip to content