Natalia Kukulska z pomocą dla studentki UMK

Opublikowano: 3 grudnia 2019 r.

Data i czas
7 grudnia 2019 r. (sobota)
18:00

Lokalizacja
Aula UMK (ul. Gagarina 11)

Kategorie
Koncerty

Wczytuję mapę...

Podczas koncertu charytatywnego będzie można usłyszeć znane utwory wokalistki w zupełnie nowych aranżacjach. Dochód z wydarzenia zostanie przeznaczony na leczenie i rehabilitację studentki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika – Aleksandry Rutkowskiej, ciężko poszkodowanej w tragicznym wypadku samochodowym, który zdarzył się w kwietniu br.

Natalia Kukulska to jedna z najbardziej znanych i cenionych polskich wokalistek. Autorka tekstów i współautorka muzyki. W swojej „dorosłej” karierze nagrała 9 solowych albumów, z których większość osiągnęła status złotej, platynowej lub multiplatynowej płyty. Na koncie ma wiele nagród i aż 12 nominacji do nagrody Fryderyk, którą w tym roku nagrodzony został akustyczny album „Szukaj w snach”, nagrany wraz z jazzowym gitarzystą Markiem Napiórkowskim. Ostatni album Artystki – „Halo tu Ziemia” to kolejne wydawnictwo, na którym artystka konsekwentnie podąża swoją odważną drogą. Drogą, którą zdobyła uznanie zarówno branży muzycznej, jak i publiczności.

Podczas koncertu na scenie towarzyszyć jej będą fantastyczni muzycy: Michał Dąbrówka, Archie Shevsky oraz Artur Boo Boo Twarowski.

Cena biletu: 70 zł (do 1 grudnia), później 80 zł

Bilety można zakupić na stronach goingapp.pl i empikbilety.pl oraz stacjonarnie w „Od Nowie”, Empiku i w sklepie „Pamiątki przy Flisaku” (ul. Rynek Staromiejski 1, Toruń).

Skip to content