Neil Simon🌸 BOŻYSZCZE KOBIET 🌸

Opublikowano: 9 lutego 2023 r.

Data i czas
5 marca 2023 r. (niedziela)
17:00–19:00

Lokalizacja
Aula UMK (ul. Gagarina 11)

Kategorie
Spektakle

Wczytuję mapę...

Z okazji Dnia Kobiet na scenie Auli Mikołaja Kopernika w Toruniu wystąpi Piotr Gąsowski w towarzystwie trzech fantastycznych kobiet: Hanny Śleszyńskiej, Anny Dereszowskiej oraz Anny Modrzejewskiej.

5 marca 2023 o godz. 17:00 zaprezentujemy toruńskiej publiczności spektakl „Bożyszcze kobiet” , lekką, pełną dowcipnych dialogów komedię o relacjach damsko-męskich, którą pokochają (nie tylko) osoby w długich związkach.

Będzie nam niezmiernie miło, jeżeli zechcecie Państwo przyjąć zaproszenie do współpracy w zakresie prezentacji informacji o spektaklu na portalu, kalendarium oraz social mediach. Ze swojej strony z przyjemnością przekażemy zaproszenia do rozdysponowania wśród czytelników.

Jesteśmy oczywiście otwarci na wszelkie propozycje i formy współpracy.

W załączeniu przesyłam grafiki a poniżej szczegóły wydarzenia wraz z opisem spektaklu.

🌷 Spektakl „Bożyszcze kobiet”

🌷 05 marca 2023r., godz.17:00

🌷 Aula UMK, ul. Gagarina 11, Toruń

🌷 BILETY online: www.teatrcapitol.pl

🌷 REZERWACJA: tel.:(+48) 733 777 840

🌸 Zapraszamy serdecznie 🌸

OBSADA: Piotr Gąsowski, Hanna Śleszyńska, Anna Dereszowska, Anna Modrzejewska

Pozornie przyzwoity Barney prowadzi szczęśliwe życie – dom, kochająca żona, praca w restauracji.
W jego oczach jednak, wydaje mu się ono nudne, postanawia więc je uatrakcyjnić i organizuje schadzki z przypadkowo spotkanymi kobietami: seksowną Helen, gadatliwą Bobby oraz cierpiąca na depresję Jenny.

Na naszych oczach, ten Casanova w średnim wieku staje się coraz śmieszniejszy, ale i pewniejszy siebie – każdą kolejną schadzkę aranżuje coraz zręczniej. W miarę rozwoju akcji, w lekkim stylu pełnym żartów, wśród dowcipnych dialogów, nasuwa się pytanie: czy jedynym sposobem ubarwienia szarego życia jest zdrada i kłamstwo? Przekonajcie się Państwo, jakiej odpowiedzi udzieli finał przedstawienia…

W roli kochliwego Barneya zobaczą Państwo fenomenalnego Piotra Gąsowskiego, który swoją mimiką i komicznymi ruchami doprowadzi Was do łez. Piękne i ponętne kandydatki na kochanki Barney’a grają: Anna Dereszowska, Hanna Śleszyńska i Anna Modrzejewska. Każda jest różna, ale wszystkie doprowadzą go do szaleństwa. Helen (Anna Dereszowska) swoją zmysłowością, Bobby (Anna Modrzejewska) artystyczną duszą, zaś Jenny (Hanna Śleszyńska) głębią przemyśleń i wątpliwości.
Dzięki ich barwnym charakterom, Barney z pewnością przestanie się nudzić!

„Bożyszcze kobiet” to lekka, pełna dowcipnych dialogów komedia o relacjach damsko-męskich, którą pokochają (nie tylko) osoby w długich związkach. Zapraszamy!

Reżyseria: Cezary Morawski

Przekład: Mira Michałowska

Skip to content