Nie oceniaj smoka przed bajką | Spektakl dla dzieci w Artusie

Opublikowano: 30 czerwca 2020 r.

Data i czas
5 lipca 2020 r. (niedziela)
12:00–13:00

Lokalizacja
Centrum Kultury Dwór Artusa (Rynek Staromiejski 6)

Kategorie
Spektakle

Organizator
Centrum Kultury Dwór Artusa

Wczytuję mapę...

Smoki, smoczyce i smoczątka. W tradycyjnych bajkach to z reguły ciemne charaktery zionące ogniem pokonywane przez dzielnych rycerzy. Tym razem będzie inaczej! Dzieci wraz z rodzicami wskażą jakiego smoka chciałyby zobaczyć. Dzięki ich sugestiom powstanie bajka o wymyślonych przez widzów stworach.

Może pojawi się smoczyca krawcowa szyjąca kolorowe skarpety zakochana w Mikołaju Koperniku? Może smok Eugeniusz, który jest nauczycielem w szkole dla księżniczek? A może smoczuś Antoś, który wszystko gubi i musi mieć asystenta, który wszystko za niego znajduje?

Bajkowe historie zależą od wyobraźni małego widza – on tu rządzi! Opowieści powstaną na żywo, na oczach dzieci. Bez scenariusza. Już nie możemy się doczekać gdzie ta historia nas zaprowadzi…

Bajka improwizowana dla młodych widzów to połączenie teatru i animacji. Powstaje opowieść, którą można przeżyć tylko raz, drugi raz się nie zdarzy. Aktorzy przemycają też sporo humoru dla dorosłych, warto więc przyjść całymi rodzinami i podarować sobie godzinę radości.

Wystąpią Bujdy i Bajania, czyli Ada Zurawska i Cezary Markiewicz

Zapraszamy dzieci od 4 do 11 roku życia.
Cena biletu 15 zł / os. Bilet rodzinny 50 zł (4 osoby, w tym min. 1 osoba dorosła)

Skip to content