Noworoczny Dance Intense

Opublikowano: 2 stycznia 2023 r.

Data i czas
5 stycznia 2023 r. (czwartek)
19:00–21:00

Lokalizacja
Centrum Kultury Dwór Artusa (Rynek Staromiejski 6)

Kategorie
Warsztaty

Organizator
Centrum Kultury Dwór Artusa

Wczytuję mapę...

Taniec, uśmiech i drugi człowiek to gwarancja dobrego spotkania! Wspólne pląsy są również odwieczną tradycją świętowania tego, co w naszym życiu ważne. Musicie przyznać, że do takich wydarzeń z pewnością należy rozpoczęcie Nowego Roku. Aby tradycji stało się więc zadość, z wdzięcznością za rok miniony, ochoczo ruszajmy W TAN!
W trakcie niezapomnianego wieczoru towarzyszyć nam będzie zarówno przeszłość, jak i teraźniejszość. Będzie tradycyjnie i współcześnie. Nie zabraknie czasu na integrację, tańce w kręgu i swobodne pląsy w parach do dźwięków muzyki tanecznej z lat 80! Dance Intense prowadzone przez Kasię Kostańską-Maziarz to gwarancja dobrej zabawy, poczucia bliskości i nieskrępowanej energii tanecznej! Jeśli zastanawiasz się nad godnym powitaniem 2023 roku, przybywamy z gotową odpowiedzią – 5 stycznia o godzinie 19:00 chcesz być z nami!
Imprezę poprzedzą półgodzinne warsztaty taneczne o 18:30!
Półgodzinne warsztaty taneczne ułatwią Wam uczestnictwo w potańcówce! Kroki, z którymi zaznajomi was Kasia nie będą tłumaczone w trakcie Dance Intense. Jeśli więc nie chcecie pogubić butów, przybądźcie o 18:30!
Pamiętajcie – na warsztaty nie trzeba zapisywać się w parach!
Uwaga! Tańce, które będą na warsztatach, nie będą tłumaczone w trakcie imprezy.
Współorganizator wydarzenia: W TAN
Skip to content