OPEN BLUES – Plener(L)OVE dźwięki w CKK Jordanki

Opublikowano: 11 maja 2021 r.

Data i czas
15 maja 2021 r. (sobota)
18:00–20:00

Kategorie
Koncerty

Organizator
Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki

Mapa niedostępna

Grupa zadebiutowała na polskiej scenie bluesowej w 2010 r., jednak ich historia zaczęła się już dwa lata wcześniej w Toruniu. Zespół tworzy pięciu znakomitych muzyków, którzy potwierdzają, że to, co ich łączy „to przede wszystkim pasja”. Grają własne utwory, standardy bluesowe, rythm’n’bluesowe, rock’n’rollowe, aż po funky, jumpa czy hity rockowe.
Wydana w 2010 roku, pierwsza płyta zespołu o dość mocnym tytule „Seta w ryja” zebrała wiele pozytywnych recenzji. W 2012 roku zespół wydał kolejny album „Pięć złotych”. Wyczekiwana, trzecia płyta pt.: „Droga nieznana” zbiegła się z jubileuszem 10-lecia zespołu. Fani docenili ostatni, doskonale dopracowany krążek, wybierając go Płytą Roku w plebiscycie Radia Gra
i Toruńskiej Agendy Kulturalnej – Toruńskie Gwiazdy 2020.
Wystąpią:
Przemysław Łosoś – śpiew, harmonijka
Wiesław Kryszewski – gitara
Igor Nowicki – instrumenty klawiszowe
Marcin Grabowski – gitara basowa
Grzegorz Minicz – perkusja
Plener(L)OVE to cykl koncertów na żywo, które już 15 maja 2021 roku ruszą w CKK Jordanki. Koncerty, zgodnie z obowiązującymi obostrzeniami, odbędą się na Scenie Plenerowej i zostaną zorganizowane według aktualnych zaleceń sanitarnych. Organizatorami poszczególnych wydarzeń są CKK Jordanki oraz Toruńska Orkiestra Symfoniczna. Wstęp wolny na wszystkie wydarzenia.
Skip to content