Otwarcie Muzeum Twierdzy Toruń

Opublikowano: 2 listopada 2020 r.

Data i czas
7 listopada 2020 r. (sobota) – 8 listopada 2020 r. (niedziela)
10:00–18:00

Lokalizacja
Muzeum Twierdzy Toruń (Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 26)

Kategorie
Wystawy

Organizator
Muzeum Okręgowe w Toruniu

Wczytuję mapę...

7-8 listopada (sobota, niedziela) w godzinach 10:00 – 18:00 zapraszamy na otwarcie nowego oddziału Muzeum Okręgowego w Toruniu – Muzeum Twierdzy Toruń.
Ze względu na wprowadzone obostrzenia sanitarne niestety nie odbędą się: planowany piknik militarny, pokazy, występy zespołów muzycznych oraz pozostałe przygotowywane atrakcje. Na zainteresowanych czekać będzie jednak pięciu przewodników, którzy będą oprowadzać po obiekcie. Każdy z nich będzie mógł oprowadzić grupę składającą się maksymalnie z czterech osób. Oznacza to, że w danej chwili na terenie muzeum będzie mogło przebywać maksymalnie dwudziestu zwiedzających. By uniknąć problemów, ruchem gości przed budynkiem kierować będą pracownicy obsługi i wolontariusze. Liczymy na Państwa wyrozumiałość i w przypadku dużego zainteresowania cierpliwe oczekiwanie na swoją kolej oraz przestrzegania zasad bezpieczeństwa tj. zachowania bezpiecznych odległości oraz zasłonięcia ust i nosa.
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Równocześnie informujemy, że zgodnie z ustawą o muzeach wstęp w każdą środę do Muzeum Twierdzy Toruń również będzie bezpłatny. Szczegółowe zasady zwiedzania, ceny biletów itd. dostępne będą na stronie: muzeum.torun.pl/muzeum-twierdzy-torun/
Informujemy także, że ewentualna uroczysta impreza (jeśli pozwoli na to sytuacja w kraju i na świecie) odbędzie się na wiosnę 2021 roku.
Skip to content