Pamięci Zbigniewa Wodeckiego

Opublikowano: 5 kwietnia 2022 r.

Data i czas
26 maja 2022 r. (czwartek)
20:00–22:00

Lokalizacja
Lizard King (ul. Kopernika 3)

Kategorie
Koncerty

Organizator
Lizard King Toruń

Wczytuję mapę...

 Już 26 maja (Dzień Matki) 2022 roku w klubie Lizard King Toruń wystąpi Michał Bober z zespołem w znakomitym koncercie „Pamięci Zbigniewa Wodeckiego”.
_______________________________
🎫 BILETY w cenie przedsprzedaży (I PULA / 50 PLN) dostępne online oraz stacjonarnie:
▪Biletyna.pl: 
▪KupBilecik.pl: 
▪Biuro Copernicana, ul. Żeglarska 10/14
▪Księgarnia PWN, ul. Reja 25
▪Inf. Turystyczna, ul. Rynek Staromiejski
🎫 BILETY w cenie regularnej (III PULA / 60 PLN) w przypadku nie wyczerpania całej puli będą dostępne w dniu koncertu przy wejściu do klubu od godz. 19:00.
_______________________________
📋 Rezerwacja stolików (bezpłatne):
▪ e-mail: lizardkingtorun@gmail.com
☎ Bilety grupowe / rezerwacje:
▪ pod numerem telefonu: 668-963-904
_______________________________
Zapraszamy na koncert poświęcony pamięci Zbigniewa Wodeckiego w wykonaniu Michała Bobera, znakomitego wokalisty znanego m.in. z finałów 11. edycji The Voice of Poland 2020. W koncercie „Michał Bober w utworach Zbigniewa Wodeckiego” znalazły się takie utwory jak m.in. „Opowiadaj mi tak”, „Rzuć to wszystko co złe”, „Lubię wracać tam gdzie byłem”, „Zacznij od Bacha”, „Z Tobą chcę oglądać świat”, „Jeden krótki dzień”, „Zabiorę Cię dziś na bal”, „Izolda”, „Kochaj mnie”, „Odjechałaś tak daleko” i wiele innych.
Zespół wystąpi w składzie:
Michał Bober- wokal
Monika Wiśniowska-Basel – wokal (gościnnie)
Tomasz Jędrzejewski- piano
Dominik Gawroński- trąbka
Piotr Treliński – gitara
Piotr Sypień – bas
Tomasz Garbera – perkusja
MICHAŁ BOBER – wokalista, uczestnik odcinków finałowych 11. edycji The Voice of Poland 2020, ćwierćfinalista 2. edycji X Factor wraz z zespołem Soul City. Zdobywca I wyróżnienia w kategorii SuperJedynek „SuperDebiut” podczas 52. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Od 2001 roku członek Opole Gospel Choir. Swój muzyczny warsztat szkolił podczas ogólnopolskich warsztatów wokalnych oraz jako wolny słuchacz na Wyższej Państwowej Szkole Estradowo-Jazzowej w Moskwie. Koncertował w Hiszpanii, we Włoszech, w Niemczech, na Ukrainie, w Rosji i na Łotwie. W 2021 roku ukazała się jego debiutancka płyta.
Skip to content