Patriza Burra – Spotkanie twarzą w twarz z innymi twarzami

Opublikowano: 15 stycznia 2021 r.

Data i czas
30 grudnia 2020 r. (środa) – 31 marca 2021 r. (środa)
Całodniowe

Lokalizacja
_Wydarzenie on-line (on-line)

Kategorie
Wystawy

Wczytuję mapę...

Patriza Burra Master Qualified European Photographer, jest włoskim profesjonalnym fotografem specjalizującym się w sztukach pięknych. Zdobywczyni wielu prestiżowych międzynarodowych nagród, można ją określić jako Master in Portrait and digital art.

Jest jedną z najwybitniejszych fotografów współczesnej włoskiej sceny. Kiedy fotografia i malarstwo spotykają się, przenikają się, fotografia artystyczna nabiera kształtu.

I właśnie tym fascynującym przejawem sztuk wizualnych zajmuje się Patrizia Burra, zbierająca nagrody na całym świecie. W styczniu 2019 roku Patrizia Burra otrzymała prestiżowe wyróżnienie od „World Photographic CUP” – WPC jako jeden z dziesięciu najlepszych fotografów na świecie. Była także jedynym fotografem, który reprezentował Włochy wśród 36 uczestniczących narodów.

Fundacja „Dla Fotografii” powołała Galerię pod nazwą: „Galeria XXI wieku”. Wirtualna Galeria oferowała artystom (fotografom, grafikom i malarzom) przestrzenie do wystawiania swoich prac i tworzenia w ten sposób współczesnej formy komunikacji z odbiorcami sztuk wizualnych.

Zaletą Galerii jest nieograniczony dostęp 24 godziny 7 dni w tygodniu. Aby zwiedzić wystawę, nie musimy wychodzić z domu. Prezentowane prace możemy zobaczyć, spacerując wirtualnie po salach i powiększając każdą z prac do wielkości ekranu, na którym oglądamy wystawę.

Wejdź na stronę galerii, by obejrzeć wystawę

Data: 30.12.2020 19:00 — 31.03.2021 00:00
Miejsce: online
Skip to content