Paweł Domagała I Artus Festival I koncert

Opublikowano: 15 października 2020 r.

Data i czas
23 listopada 2020 r. (poniedziałek)
19:00–20:30

Lokalizacja
Centrum Kultury Dwór Artusa (Rynek Staromiejski 6)

Kategorie
FestiwaleKoncerty

Organizator
Centrum Kultury Dwór Artusa

Wczytuję mapę...

Paweł Domagała bardzo szybko uzyskał opinię jednego z najbardziej rozpoznawanych aktorów młodego pokolenia. W jego dorobku znajduje się wiele ról teatralnych, serialowych, a także filmowych.

Oprócz kariery filmowej drugą jego największą pasją jest muzyka. Od kilku lat dał się poznać również jako twórca i wykonawca piosenek, które szybko zostały radiowymi hitami. Jesienią 2016 roku ukazał się długo wyczekiwany debiutancki album Opowiem Ci o mnie. Płyta trafiła do serc szerokiego grona odbiorców, osiągając status Platynowej Płyty.

W następstwie muzycznego debiutu dwa lata później wspólnie z producentem Łukaszem Borowieckim przygotowali drugi album 1984. Nowe wydawnictwo ukazało się 16 listopada 2018 roku, zawierało 12 premierowych piosenek. Album promowała piosenka Weź nie pytaj, która stała się wielkim przebojem, osiągając już ponad 121 mln odtworzeń na YouTube, a także utwór Wystarczę ja, który również okazał się dużym sukcesem. Płyta doczekała się statusu Platynowej Płyty, a trasa koncertowa promująca album objęła prawie 100 koncertów, na które bilety były wyprzedane na długo przed koncertami.
20 listopada 2020 roku planowana jest premiera trzeciej płyty Pawła Domagały Wracaj, który promuje aktualnie piosenka – Popatrz na mnie.
W czasie koncertu w ramach Artus Festival Pawła Domagały na pewno nie zabraknie rozpoznawalnych hitów, jak i całkiem nowych kompozycji. Możecie być pewni, że energia płynąca ze sceny udzieli się wszystkim obecnym na sali. Charyzma wokalisty czyni każde pojawienie się Pawła Domagały na scenie niezwykłym przeżyciem – nie tylko muzycznym!
Koncert odbędzie się w auli UMK
__________

Artus Festival 2020

Mecenas:

Mój Toruń

Partner Główny:

Kujawsko-Pomorskie

Partner:

Powiat Toruński

Sponsorzy:

Apator,
Grupa PGE,
PRES Grupa Deweloperska, Nove Torpo, Polonica Broker

Partner Technologiczny:

CeX

Patroni medialni:

TV TORUŃ,
TVP3 Bydgoszcz,
Radio GRA Toruń,
Polskie Radio PiK,
Nowości,
Oto Toruń

Wydarzenie odbywa się na Kujawach i Pomorzu
Wydarzenie współfinansowane z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach projektu „Kujawsko-Pomorskie – rozwój poprzez kulturę 2020”

Skip to content