PER MUSICAM AD ASTRA 2022 – IX Międzynarodowy Festiwal Chóralny | 9th International Choir Festival

Opublikowano: 26 maja 2022 r.

Data i czas
25 czerwca 2022 r. (sobota) – 29 czerwca 2022 r. (środa)
17:30–19:00

Lokalizacja
Centrum Kultury Dwór Artusa (Rynek Staromiejski 6)

Kategorie
Koncerty

Wczytuję mapę...

Stowarzyszenie Miłośników Muzyki Chóralnej „Astrolabium” z siedzibą w Toruniu, we współpracy z niemiecką agencją meeting music, ma zaszczyt zaprosić Państwa na IX edycję Międzynarodowego Festiwalu Chóralnego im. Mikołaja Kopernika PER MUSICAM AD ASTRA, która odbędzie się w dniach 25-29 czerwca w Toruniu i Chełmży
Naszymi mecenasami są:
– Gmina Miasta Toruń
– Województwo Kujawsko-Pomorskie
W tym roku znów zapraszamy na przesłuchania konkursowe, które odbędą się w niedzielę i poniedziałek, tj, 26 i 27 czerwca. Szczegóły niebawem!
PER MUSICAM AD ASTRA Międzynarodowy Konkurs i Festiwal Chóralny im. Mikołaja Kopernika zyskał za patrona słynnego astronoma, urodzonego właśnie tu w roku 1473. Toruń, pięknie położony na obu brzegach Wisły, stanowić będzie doskonałą oprawę wydarzenia. Średniowieczna Starówka z XIV-wiecznym Ratuszem i pozostałościami murów obronnych wpisane zostały na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO w roku 1997. Bądź z nami na kolejnej edycji wyjątkowego święta muzyki chóralnej! Podążaj śladami Kopernika w przepełnionym historią Toruniu i wraz z nami sięgnij PER MUSICAM AD ASTRA – przez muzykę do gwiazd!
Skip to content