PERCIVAL: Wild Hunt Live Show | Artus Festival Koncert

Opublikowano: 30 czerwca 2022 r.

Data i czas
6 sierpnia 2022 r. (sobota)
21:00–21:30

Lokalizacja
Muzeum Etnograficzne (ul. Wały gen. Sikorskiego 19 )

Kategorie
Koncerty

Organizator
Centrum Kultury Dwór Artusa

Wczytuję mapę...

⚔️ Kolejny koncert w ramach Artus Festival to niezwykłe połączenie folku z elementami słowiańskimi, będące prawdziwą gratką dla fanów gry Wiedźmin!
⚔️ Percival Schuttenbach to zespół folkmetalowy, tworzony przez muzyków z Polski, dzięki którym świat ujrzał fantastyczny album Równonoc (nagrodzony Złotą Płytą), ale przede wszystkim, niezapomniany podkład muzyczny do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Nazwa zespołu nawiązuje do gnoma Percivala Schuttenbacha – jednej z postaci występujących w sadze o wiedźminie.
⚔️ Muzycy na koncercie zaprezentują spektakl muzyczny, znany z międzynarodowej trasy koncertowej z 2018 roku – Wild Hunt Live Tour, podczas którego zagrają utwory znane każdemu miłośnikowi gry. Widzowie będą mieli okazję poczuć iście wiedźmiński klimat, słuchając utworów w oryginalnej odsłonie, w tle oglądając wycinki scen z gry… całe to widowisko uświetniać będzie występ grupy teatralno-akrobatycznej – w kostiumach i scenografii nawiązującej do gry.
⚔️ Wild Hunt Live Tour zgromadził wiele pozytywnych komentarzy zarówno od krytyków jak widzów, którzy niejednokrotnie oglądali spektakl. Jest to atrakcja nie tylko dla fanów Wiedźmina, ale również dla amatorów folklorowych brzmień, świata fantasy lub po prostu osób spragnionych niebanalnego widowiska, które na długo zapada w pamięć.
Artus Festival 2022
Wydarzenie współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020
Wydarzenie przełożone z dnia 16 lipca 2021 roku, godz. 20:00 | Zakupione wcześniej bilety zachowują ważność | Bilety: III pula – 100 zł.
https://artus.torun.pl/events/percival-shuttenbach-koncert/
Skip to content