Piano_OS Staszkiewicz & Zawadzki I Artus Festival I koncert

Opublikowano: 15 października 2020 r.

Data i czas
15 listopada 2020 r. (niedziela)
19:00–20:30

Lokalizacja
Centrum Kultury Dwór Artusa (Rynek Staromiejski 6)

Kategorie
FestiwaleKoncerty

Organizator
Centrum Kultury Dwór Artusa

Wczytuję mapę...

Bartek Staszkiewicz i Sebastian Zawadzki to duet, który świetnie dogaduje się na scenie… i poza nią. Muzycy, pomimo dzielących ich setek kilometrów (Bartek mieszka w Polsce, a Sebastian w Danii) chętnie biorą udział we wspólnych projektach. W ramach #ArtusFestival wystąpią w towarzystwie artystów z krajów nadbałtyckich:
📍 Pernille Kristiansen – skrzypce
📍 Nanna Treu – skrzypce
📍 Josefine Weber Hansen – altówka
📍 Ida Nørby – wiolonczela
Bartek Staszkiewicz – to toruński klawiszowiec, pianista i producent muzyczny. Jest współzałożycielem i członkiem zespołu Sofa, z którym zdobył liczne nagrody muzyczne i nominacje. Poza występami scenicznymi zajmuje się także produkcją i pisaniem muzyki do reklam, miniatur filmowych, spektakli teatralnych czy programów kabaretowych.
Sebastian Zawadzki – to polski pianista i kompozytor, na stałe zamieszkały w Kopenhadze. Znany ze swoich autorskich albumów oraz komponowania muzyki filmowej. W twórczość Sebastiana można znaleźć inspiracje muzyką klasyczną, elektroniczną oraz jazzową.
Obaj muzycy spotkają się na scenie w czasie Artus Festival, by zaczarować publiczność wspólnymi wariacjami na temat fortepianu. Ich utwory są mieszanką nostalgicznego spokoju oraz prawdziwej kreatywnej energii, a każdy występ jest niepowtarzalnym przeżyciem i doświadczeniem kontaktu ze sztuką przez duże S.
__________
Artus Festival 2020
Mecenas: Mój Toruń
Partner Główny: Kujawsko-Pomorskie
Partner: Powiat Toruński
Sponsorzy: Apator, Grupa PGE, PRES Grupa Deweloperska, Nove Torpo, Polonica Broker
Partner Technologiczny: CeX
Patroni medialni: TV TORUŃ, TVP3 Bydgoszcz, Radio GRA Toruń, Polskie Radio PiK, Nowości, Oto Toruń
Wydarzenie odbywa się na Kujawach i Pomorzu
Wydarzenie współfinansowane z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach projektu „Kujawsko-Pomorskie – rozwój poprzez kulturę 2020”

Skip to content