Pieprzne Walentynki w Żywym Muzeum Piernika

Opublikowano: 14 lutego 2022 r.

Data i czas
14 lutego 2022 r. (poniedziałek)
17:00–18:30

Lokalizacja
Żywe Muzeum Piernika (ul. Rabiańska 9)

Kategorie
Warsztaty

Organizator
Żywe Muzeum Piernika

Wczytuję mapę...

Słuchajta Luntrusy! Serdecznie spraszamy wszystkich, którzy wiek dziecięcy już ukończyli na specjalne Pokazy Walentynkowe jeno dla dorosłych.
Średniowieczny pokaz przeprowadzony zostanie w specjalnie na tę okazję zmienionej formie. Dowiecie się, jaki wpływ na ciało człowieka mają przyprawy używane do wypieku piernika. Sprawdzimy również między innymi, jak dobrze swoje charaktery znają partnerzy. A to wszystko w dobrze znanej Wam z naszych pokazów atmosferze podsyconej dużą dawką dobrego humoru.
Wizyta w piernikarni z początku XX wieku to podróż po krainie zmysłów i sprawdzenie współpracy partnerów. Czy możecie zaufać swoim partnerom? Tego właśnie dowiecie się w trakcie wizyty w manufakturze na II piętrze.
Czekać na Was będzie również niespodzianka, której do tej pory nigdzie żeście nie widzieli. Cóż to takiego? Zdradzać nie wypada, wszak nie byłaby to już niespodzianka.
Frywolna forma, zadania dla par, a i słodkie walentynkowe upominki przygotowane specjalnie na tę okazję przez naszych Mistrzów Piekarskich, na każdą z par czekać będą!
Któż wie, kogo razy na zadek czekają, jakie sekreta na jaw wyjdą, a kto wiedzę przydatną z pokazów wyniesie i w praktyce wypróbuje. To jak, widzimy się w walentynkowy weekend?
Pokazy walentynkowe czynimy:
12.02 (sobota) – 17:00
13.02 (niedziela) – 17:00
14.02 (poniedziałek) – 17:00
Bilety zarezerwować można:
– mailowo na: rezerwacje@muzeumpiernika.pl (codziennie)
– telefonicznie pod nr telefonu: 724 901 027 (od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 17:00)
BILET – 88 zł/para
Skip to content