Pierwszy odcinek e-warsztatów tanecznych

Opublikowano: 8 maja 2020 r.

Data i czas
8 maja 2020 r. (piątek) – 31 maja 2020 r. (niedziela)
Całodniowe

Lokalizacja
_Wydarzenie on-line (on-line)

Kategorie
Warsztaty

Organizator
Toruńska Agenda Kulturalna

Wczytuję mapę...

Toruńska Agenda Kulturalna, zachęca, by czas spędziny w domu wykorzystać kreatywnie, a przy okazji pozyskać kilka nowych umiejętności. Pomóc w tym może kulturalna oferty on-line prowadzona w ramach akcji #TAKzostanwdomu. Na stronie poświęconej projektowi ruszył dzisiaj kolejny cykl e-warsztatów, tym razem poświęconych tańcu.

Ministerstwo Zdrowa zachęca do dalszego pozostawania w domu. Chcąc uprzyjemnić ten czas mieszkańcom, toruńskie instytucje kultury przeniosły się do Internetu i z każdym dniem oferują coraz bardziej rozbudowaną ofertę e-kultury. Toruńska Agenda Kulturalna również przychyla się do obowiązujących zaleceń i radzi – #TAKzostanwdomu i korzystaj z kolejnych atrakcji kulturalnych w wersji on-line!

Trzy proste kroki do tańca

Jeżeli przez ciągłe siedzenie w domu rozpiera Was energia to zachęcamy do zapoznania się z nowym cyklem warsztatów on-line, tym razem poświęconych tańcu. W pierwszym odcinku  instruktorka tańca i wodzirej Katarzyna Kostańska prezentuje kilka prostych kroków, które z pewnością przydadzą się w przyszłości na imprezach, a obecnie mogą być wykorzystane do umilenia czasu w domu młodszym pasjonatom tańca.

Katarzyna Kostańska jest certyfikowanym instruktor tańca, folklorystą oraz animatorem Stowarzyszenia tARTak. Na co dzień pracuje jako instruktor w toruńskiej szkole tańca W TAN i toruńskim Domu Muz oraz nauczycielka tańca w Ognisku Pracy Pozaszkolnej „Dom Harcerza”. Zajmuje się również choreografią spektakli teatralnych, a weekendami prowadzi imprezy jako wodzirej. Szczególne miejsce w jej roztańczonym sercu zajmują niestylizowane formy tańca, oparte na prowadzeniu mężczyzny i podążaniu kobiety, mające na celu czystą zabawę okraszoną nutką zaskoczenia i ekscytacji.

Skip to content