Pikantni — spektakl komediowy

Opublikowano: 12 listopada 2019 r.

Data i czas
10 grudnia 2019 r. (wtorek)
20:00

Lokalizacja
CKK Jordanki (al. Solidarności 1–3)

Kategorie
Spektakle

Wczytuję mapę...

„Pikantni” – komedia obyczajowa Stefana Vögla, cenionego austriackiego dramaturga, która wykorzystuje znany schemat czworokąta.

Dwie znudzone sobą pary małżeńskie Alex i Doris oraz Bea i Christoph, szukają wrażeń, by podnieść temperaturę swoich związków. Pary poznały się na portalu randkowym i postanowiły urządzić wspólną, intymną schadzkę. Sytuacja komplikuje się już na samym początku wieczoru… Bohaterowie, choć podekscytowani pikantnym pomysłem urozmaicenia pożycia małżeńskiego, nie spodziewają się jednak, co z tego wyniknie… Czy żądny nowych eksperymentów Alex, jego sceptyczna żona Doris, nowoczesna i rozwiązła Bea oraz jej monogamiczny mąż Christoph, wiedzą na co się decydują?

Spotkanie będzie dopiero początkiem emocjonujących zmian w życiu całej czwórki.

Komedia Stefana Vögla z szybkim tempem oraz humorem słownym i sytuacyjnym zaskakuje błyskotliwym dialogiem i inteligentnymi ripostami. Jest świetnym materiałem na fantastyczną zabawę, niepozbawioną refleksji na temat nowoczesnych małżeństw oraz manipulacji uczuciami. Dawka zdrowego śmiechu o bezkrytycznej pogoni za wolnością.

❗ SPEKTAKL DLA WIDZÓW DOROSŁYCH ❗

Obsada:
Doris –  Barbara Kurdej-Szatan / Monika Dryl
Bea – Anna Mucha
Christoph – Maurycy Popiel / Mikołaj Krawczyk
Alex – Michał Ziembicki

_______________
Sprzedaż biletów online: adria-art.pl

Skip to content