Piotr Bukartyk i AJAGORE | „Wieloryb Fiutin i inne opowiadania” | Koncert

Opublikowano: 13 maja 2022 r.

Data i czas
22 maja 2022 r. (niedziela)
18:00–20:00

Lokalizacja
Centrum Kultury Dwór Artusa (Rynek Staromiejski 6)

Kategorie
Koncerty

Organizator
Centrum Kultury Dwór Artusa

Wczytuję mapę...

🎵 Poruszające teksty, wnikliwe obserwacje, precyzyjne spostrzeżenia. Piotr Bukartyk od lat znany jest jako trafny diagnosta rzeczywistości i jej naczelny kontestator. Również tym razem – z właściwą sobie przenikliwością – Artysta zderzy nas z własnymi refleksjami na temat spraw bieżących. Skomponowany zespół z grupą AJAGORE i programem WIELORYB FIUTIN I INNE OPOWIADANIA będziemy mogli usłyszeć już 22 maja 2022 roku o godzinie 18:00 w Sali Wielkiej Dworu Artusa!
🎵 Projekt Bukartyk/AJAGORE to efekt spotkania wyjątkowych osobowości polskiej sceny muzycznej: Piotra Bukartyka – znakomitego tekściarza, charakterystycznego wokalisty, uważnego obserwatora i muzyków grupy AJAGORE – instrumentalistów, nie dających się zamknąć w żadne stylistyczne ramy, tworzących od jazzu, rythm n bluesa przez amerykański folk, country oraz nasze polskie tradycje ludowe.
🎵 Z kolaboracji Bukartyk/AJAGORE musiało powstać zatem coś nietuzinkowego, a gdy dodamy do tego bezkompromisowy, niezwykle trafny komentarz wobec przytłaczającej nas rzeczywistości, będziemy mieli do czynienia ze zjawiskiem absolutnie dzisiaj na scenie niespotykanym.
🎵 Spotkajmy się na koncercie WIELORYB FIUTIN I INNE OPOWIADANIA i wykrzyczmy swój sprzeciw wobec nieuzasadnionej przemocy już 22 maja 2022 roku w Sali Wielkiej Dworu Artusa.
Skip to content