Pled Zepchlim – Toruń – CKK Jordanki

Opublikowano: 30 czerwca 2020 r.

Data i czas
26 lipca 2020 r. (niedziela)
18:00–19:30

Lokalizacja
CKK Jordanki (al. Solidarności 1–3)

Kategorie
Koncerty

Organizator
Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki

Wczytuję mapę...

Ponad 50 lat temu Jimmy Page założył grupę Led Zeppelin. Niestety, zespół przestał istnieć w 1980 roku, po śmierci Johna Bonhama, uznanego za najlepszego perkusistę wszech czasów.

Z miłości do ich muzyki powstał zespół Pled Zepchlim.
Koncert będzie niepowtarzalną okazją do posłuchania arcytrudnych kompozycji na żywo. Zespół charakteryzuje perfekcyjna dbałość o szczegóły i brzmienie z legendarnym STAIRWAY TO HEAVEN na czele.

Genialny wokal i perfekcyjna gitara oraz miażdżąca sekcja rytmiczna. Przyjdziecie Państwo z ciekawości, a wyjdziecie wzruszeni.

WYSTĄPIĄ
Łukasz Panfilak – wokal i gitara
Wiesław Kryszewski (Open Blues, Nocna Zmiana Bluesa) – gitara
Marcin Bobo Ryszewski – bas
Piotr Vysol Wysocki (Kobranocka) – perkusja
Igor Nowicki – instrumenty klawiszowe

__________________________________
Wydarzenie realizowane w ramach promocji projektu „Poprawa funkcjonowania komunikacji miejskiej w Toruniu – BiT-City II” współfinansowanego ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020.
__________________________________

Koncert odbędzie się zgodnie z obowiązującymi zasadami reżimu sanitarnego.

Widownia w szachownicę.
Udostępnimy połowę dostępnych miejsc przeznaczonych dla widowni z zachowaniem zasady jednego wolnego miejsca pomiędzy uczestnikami. Zasada ta nie dotyczy widza, który:
– uczestniczy w pokazie z dzieckiem do ukończenia 13. roku życia,
– jest osobą z orzeczeniem o niepełnosprawności, osobą z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności, osobą z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego lub osobą, która ze względu na stan zdrowia nie może poruszać się samodzielnie.

Obowiązek zakrywania ust i nosa.
w trakcie całego wydarzenia, do chwili opuszczenia budynku.

Dezynfekcja rąk.
Przy wejściu na koncert prosimy o dezynfekcję rąk. Dozowniki z płynem dezynfekującym dostępne są przy wejściu oraz przy toaletach. Zalecamy dokładne i częste mycie rąk.

Zachowajmy bezpieczny odstęp.
Podczas poruszania się po obiekcie, prosimy o zachowywanie bezpiecznego odstępu co najmniej 1,5 metra od pozostałych uczestników wydarzenia. Prosimy również o zachowanie bezpiecznej odległości przed wejściem do budynku.

Korzystanie z wind.
Zalecamy korzystanie wind tylko przez rodziny z małymi dziećmi, kobiety w ciąży, osoby z niepełnosprawnością oraz przez osoby starsze.

Szatnie.
Podczas koncertu nie będzie możliwości skorzystania z szatni. Okrycia wierzchnie prosimy wnieść ze sobą na widownię.

Oświadczenie uczestnika wydarzenia.
Przed wejściem na wydarzenie bądź w chwili zakupu biletu on-line lub stacjonarnie prosimy o złożenie oświadczenia, że uczestnik, według swojej najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną SARS-CoV-2 oraz nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym. Administratorem Państwa danych jest Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki. Dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie w zakresie i celu niezbędnym do przeprowadzenia wydarzenia i zachowania zasad bezpieczeństwa epidemiologicznego. Obsługa widowni pomoże w wypełnieniu oświadczenia.

Wcześniejsze przybycie na koncert.
Ze względu na procedurę spowolnionego wpuszczania oraz konieczność wypełnienia oświadczenia, prosimy o wcześniejsze przybycie na koncert. Wejście do budynku możliwe będzie od godz. 17.00.

Skip to content