POJEDYNEK KAPEL: ENTFLORIA | THE BLUHAJS | GRANDA

Opublikowano: 24 marca 2022 r.

Data i czas
30 marca 2022 r. (środa)
19:00–22:00

Lokalizacja
ACKiS „Od Nowa” (ul. Gagarina 37a)

Kategorie
Koncerty

Organizator
Akademickie Centrum Kultury i Sztuki „Od Nowa”

Wczytuję mapę...

Wydarzenie ma charakter archiwalno-informacyjny. Link do głównej strony oficjalnego wydarzenia – – > https://fb.me/e/2cwHq7FpM
I Runda Pojedynku Kapel
Jest to drugi gig z tego etapu.
Zwycięzca każdej rundy przechodzi do finału, w którym główna nagroda jest możliwość występu na toruńskich juwenaliach.
30.03.2022 (środa)
Godz. 19.00
Od Nowa (mała scena)
WJAZD DARMOWY
ENTFLORIA
Jesteśmy trójką przyjaciół z małej miejscowości w województwie kujawsko-pomorskim. Nasza muzyka to mieszanka wielu stylów – dźwięków wprost z powietrza i z głębi ziemi; rozgrzewająca jak ogień i rześka jak górska woda. Gramy to, co aktualnie czujemy, zgodnie z energią z natury; bez szufladkowania i ograniczeń gatunkowych. Łączymy świeżość i oryginalność pomysłów, połączoną z czasami surowym, tajemniczym i „oldschoolowym” brzmieniem. A wszystko to okraszone mistycyzmem tekstów, między innymi o bogach, mitologii, naturze, kosmosie, czy starożytnej historii ludzkości.
THE BLUHAJS
W duchu zasady „potrzeba matką wynalazków” wynalazł się skład The Bluhajs. Stylistykę muzyczną wyklarowała tendencja do pracy pod presją czasu oraz zastane umiejętności trzech muzyków. Korzenie gatunkowe każdego z członków osiągają szerokie spektrum muzyki gitarowej i alternatywnej — od gęstego black metalu po delikante dreampopowe kompozycje.
Lub jak to rzekł nasz basista: „no elo, gramy od dwóch tygodni, have fun”.
GRANDA
Punkrock z Chełmży od 2008. Przeciwko polityce, przeciwko uprzedzeniom i bezmyślnym tekstom. Ponad podziałami. Muzyka, dobra zabawa i załoga, na którą zawsze można liczyć. Pod koniec 2019 roku ukazał się debiutancki album Prosty Przekaz. Aktualnie pracujemy nad nowym wydawnictwem.
www.facebook.com/grandapunk
granda.bandcamp.com
Skip to content