Poznańska 9 ¾ | wakacje z Harrym Potterem

Opublikowano: 30 czerwca 2020 r.

Data i czas
20 lipca 2020 r. (poniedziałek) – 24 lipca 2020 r. (piątek)
08:00–16:00

Lokalizacja
Dom Muz na Podgórzu (ul. Poznańska 52)

Kategorie
Warsztaty

Organizator
Centrum Kultury Dwór Artusa

Wczytuję mapę...

Czy Twoje dziecko marzy, by wyruszyć w świat przygód z peronu 9 i ¾?
Miłośników magii i czarów zapraszamy do Hogwartu na Poznańskiej. Szkoła magii, sztuczek i czarodziejstwa otwiera swoje wrota i zaprasza adeptów niezwykłych przygód na półkolonie inspirowane światem Harrego Pottera pod opieką profesjonalnej kadry.

Wakacje Poznańska 9 ¾ w Dworze Artusa to czas, kiedy przeniesiemy Twoje dziecko do cudownego świata wyobraźni, kreatywności i tajemnej wiedzy tajemnej rodem z książek J. K. Rowling. Młodzi adepci będą mogli poczuć się jak bohaterowie najpopularniejszej na świecie książki dla dzieci, przeżyć podobne do nich przygody oraz zawiązać przyjaźnie.

A wszystko to pod okiem edukatorów i animatorów z Dworu Artusa z doświadczeniem w pracy z dziećmi, w bezpiecznych warunkach zgodnych z aktualnymi przepisami.

Czego mogą spodziewać się młodzi czarodzieje? Naszą zabawę każdego dnia, wzorem najsłynniejszej Szkoły Magii i Czarodziejstwa Hogwart rozpoczniemy od tradycyjnej ceremonii przydziału. Tiara sprawdzi, do którego z domów najbardziej pasujecie. Czy to będzie Gryffindor, Slytherin, Ravenclaw, a może Hufflepuff? Z jakimi zadaniami i konkurencjami przyjdzie się zmierzyć przedstawicielom domów? Każdy dzień to nietypowa lekcja magii jak zielarstwo, wróżbiarstwo czy obrona przed czarną magią. Zbudujemy też własny zamek Hogwart, poznamy tajniki eliksirów, a nawet weźmiemy udział w lekcji iluzji i sztuczek magicznych.

Co czeka Twoje dziecko w czasie trwania turnusu?

• Zainspiruje się światem Harrego Pottera rozwijając wiedzę o świecie
• Zamieni się w budowniczego, odkrywcę, nauczy współpracy i wzajemnego wsparcia
• Rozwinie swoje umiejętności plastyczne i teatralne,
• Pobudzi swoją pomysłowość i wyobraźnię.

Zajęcia odbywają się w Centrum Kultury Dwór Artusa, Filia Dom Muz przy ul. Poznańskiej 52 i obejmują wyżywienie, zajęcia edukacyjne i ruchowe oraz ubezpieczenie.

Regulamin i Karta Kwalifikacyjna na artus.torun.pl
Zapraszamy dzieci w wieku 7-12 lat.

Skip to content