PRZEBOJOWY KONCERT NA WALENTYNKI KARUZELA GNA

Opublikowano: 6 lutego 2023 r.

Data i czas
11 lutego 2023 r. (sobota)
16:00–19:00

Lokalizacja
CKK Jordanki (al. Solidarności 1–3)

Kategorie
Koncerty

Organizator
Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki

Wczytuję mapę...

Walentynkowa odsłona koncertu KARUZELA GNA to spektakularne wydarzenie, podczas którego Wasze serca poczują wyjątkowy, muzyczny beat. Usłyszycie zupełnie nowe aranżacje największych polskich przebojów: „Biała Armia”„Zacznij od Bacha”„Cichosza”„Nie pytaj o PolskꔄJest taki samotny dom” czy „Ludzkie gadanie”. Nie zabraknie również utworów o miłości: „Z Tobą chcę oglądać świat”, „Jesteś lekiem na całe zło”„Byłaś serca biciem”„Czas nas uczy pogody” i innych.

JEDYNY TAKI KONCERT W POLSCE

Specjalna, walentynkowa edycja – rozszerzony o nowe utwory repertuar, goście specjalni i niespodzianki!

Kilkudziesięciu artystów na scenie, wyjątkowe brzmienie wokalistów Music Everywhere, goście specjalni: Julia Olędzka i Kacper Andrzejewski, band, wizualizacje… ponad półtorej godziny niezapomnianych wrażeń. Czegoś takiego jeszcze nie słyszeliście! To prawdziwa uczta muzyczna dla fanów miksowania różnych stylów: pop, rock, jazz i muzyki współczesnej. Wsiadacie z drugą połówką do muzycznej karuzeli i trzymajcie się mocno… za ręce.

Tego wydarzenia po prostu nie można przegapić!

 

MUSIC EVERYWHERE

Konsekwentnie zaprzeczają stereotypowi muzyki chóralnej. Od lat wierni swojemu stylowi, łączą klasykę z nowoczesnością.

ZAKOCHANI W MUZYCE

Na scenie są jedną wibracją, a schodząc z niej powtarzają, że „muzyka to dopiero początek”. Wierzą, że to, co najważniejsze, kryje się gdzieś pomiędzy dźwiękami. Uwielbiają rozrywkę – w muzyce i w życiu. Stworzyli niezapomniany show, podczas którego zapewniają, że „czas ich uczy pogody”. Obiecują też, że po wyjściu z koncertu jeszcze długo będziemy słyszeć „w głośnikach wciąż muzyka gra”. Jak im nie wierzyć?

GOŚCIE SPECJALNI

Julia Olędzka i Kacper Andrzejewski – ich głosy rozbrzmiewają nie tylko w teatrach i salach koncertowych w całej Polsce, lecz także w produkcjach filmowych, m.in. Disney’a. Utalentowani artyści młodego pokolenia i absolutna czołówka polskiego musicalu. Jesteście gotowi na wokalny rollercoaster? Karuzela gna!

Skip to content