Przedsylwestrowy Dance Intense

Opublikowano: 18 grudnia 2023 r.

Data i czas
29 grudnia 2023 r. (piątek)
18:30–20:30

Lokalizacja
Centrum Kultury Dwór Artusa (Rynek Staromiejski 6)

Kategorie
SpotkaniaWarsztaty

Organizator
Centrum Kultury Dwór Artusa

Wczytuję mapę...

Bilety – 25 zł/potańcówka (godzina 19:00), 30 zł/warsztaty taneczne + potańcówka (godzina 18:30) | Potańcówkę poprzedzą warsztaty taneczne o godzinie 18:30 | Czas trwania potańcówki – 2 godziny (19:00-21:00) | Czas trwania warsztatów – 30 minut (18:30-19:00)
Wejdźmy w nowy rok tanecznym krokiem! Przedsylwestrowy Dance Intense to świetny sposób, by w najlepszym stylu pożegnać się z rokiem 2023 i przygotować na przyszłe wyzwania. Będzie ono okazją do nieograniczonej i spontanicznej zabawy, a także świetną rozgrzewką przed nocą sylwestrową! W trakcie potańcówki nie tylko spalimy świąteczne kalorie, ale także damy się ponieść nieskrępowanej radości. Nie ma znaczenia, czy jesteście doświadczonymi tancerzami, czy dopiero zaczynacie swoją przygodę z tańcem. Dance Intense jest otwarte dla wszystkich, którzy pragną wyrazić się poprzez ruch, poczuć rytm i cieszyć się każdą chwilą na parkiecie!
Potańcówka będzie idealnym pretekstem do swobody w wyborze stroju! Pamiętajcie jednak, że najważniejszy jest zapał i gotowość do nieskrępowanych pląsów!
W taneczny stan wprowadzi nas Kasia Kostańska-Maziarz!
Imprezę poprzedzą półgodzinne warsztaty taneczne o godzinie 18:30, które ułatwią Wam uczestnictwo w potańcówce! Pod okiem Kasi poznacie tańce, które wykorzystacie podczas wieczornego Dance Intense.
Pamiętajcie – na warsztaty nie trzeba zapisywać się w parach!
Uwaga! Tańce, które będą na warsztatach, nie będą tłumaczone w trakcie imprezy.
Współorganizatorem wydarzenia jest W TAN.
Skip to content