Red Scalp [z nową płytą!], Tortuga

Opublikowano: 12 stycznia 2020 r.

Data i czas
26 stycznia 2020 r. (niedziela)
19:30–23:00

Lokalizacja
NRD Klub (ul. Browarna 6)

Kategorie
Koncerty

Wczytuję mapę...

Piranha Music PREZENTUJE: Po roku przerwy Red Scalp wraca do Torunia! Tak jak w przypadku poprzednich dwóch wizyt tej ekipy w naszym mieście, zespół przyjedzie do nas z nowym albumem, zatytułowanym „The Great Chase In The Sky”. Koncert odbędzie się 26 stycznia w NRD Klub.

SZCZEGÓŁY:
Data: 26 stycznia 2020, godz. 19:30
Miejsce: Klub NRD – ul. Browarna 6, Toruń
Bilety: 25 PLN – w dniu koncertu na bramce.

▶ RED SCALP (stoner rock, doom / Pleszew, Poznań)
https://www.facebook.com/RedScalp/
https://redscalp.bandcamp.com
Pleszewsko-poznański Red Scalp to jedna z bardziej pracowitych ekip na polskim, stonerowym podwórku. Kurz po ich świetnym, zeszłorocznym albumie „Lost Ghosts” jeszcze nie opadł, a oni już zapowiedzieli jego następce. I tak jak z dwoma poprzednimi, tak i z nadchodzącym wydawnictwem zespół zawita do Torunia. Hipnotyzujący rytm, który wprowadzi Was w muzyczny trans, sabbathowe riffy i… saksofon! Jeżeli to połączenie brzmi dla Was dziwnie, to posłuchajcie chociażby tytułowego utworu ze wspomnianej płyty „Lost Ghosts”. A czego spodziewać się na „The Great Chase In The Sky”? Tego nawet najstarsi Indianie nie wiedzą. Odpal Fajkę Pokoju i daj się zaprowadzić w muzyczną podróż po północnoamerykańskich Wielkich Równinach.

▶ TORTUGA (psychedelic, stoner, doom / Poznań)
https://www.facebook.com/tortugapl/
https://tortugapl.bandcamp.com/
Jak sami o sobie piszą: „Na piachu wybrzeża Tortuga porusza się wolno, lecz gdy dotrze do fal oceanu, wypływa wprawiając w ruch elektrony, protony i kwarki w ciężkie wirowanie budzące fale rozbijające się o najdalsze brzegi akwenu. Czterech adeptów starej Tortugi niczym jeźdźcy apokalipsy niesie dalekosiężna falę w zakamarki lądu pobudzając najdrobniejsze cząsteczki w stonerowym dymie klubów i dzięki zmysłom w umysłach oraz ciałach odbiorców”.
Jak ja o nich napiszę: Psychodela. Dym. Stoner. Poznań. Nowa płyta. Świetne to. Cudowne na żywo. Doom. Klimat. Koniecznie chodź. Pierwszy raz w Toruniu. Lovecraft.

Zaprasza Piranha Music.
https://www.facebook.com/piranhamusicpl/
https://www.instagram.com/piranha.music/

Skip to content