Rudaczek | Kino nie tylko dla dzieci

Opublikowano: 28 października 2021 r.

Data i czas
14 listopada 2021 r. (niedziela)
12:00–13:30

Lokalizacja
Fantastyczny Dom Kultury w Toruniu (ul. Okólna 169)

Kategorie
Film

Organizator
Centrum Kultury Dwór Artusa

Wczytuję mapę...

🎬 Wstęp wolny! Na spotkanie zapraszamy dziadków, rodziców oraz opiekunów z dziećmi w wieku przedszkolnym, a także wczesnoszkolnym
🎬 Niedziela to najbardziej wyczekiwany dzień tygodnia. Choć z tyłu głowy czai się widmo poniedziałku i skupienie nad listą obowiązków, chcemy rozwiać te myśli i serdecznie zaprosić Was na familijne spotkanie w Filii Dom Muz Rudak! Będzie bajkowo, kreatywnie i przesympatycznie, a to wszystko w ciepłej, rodzinnej atmosferze. W planie zajęć mamy projekcję animacji, a także powiązane z nią warsztaty kreatywne!
🎬 Poranek rozpoczniemy podróżą w świat kultowych bajek. Wspólnie obejrzymy jedną z animacji, którą starsi z pewnością będą pamiętać, bo i jak można zapomnieć o Misiu Uszatku i jego pluszowych, leśnych przyjaciołach? Rodzice i dziadkowie z sentymentem spotkają się z bohaterami z dzieciństwa i ponownie zanurzą w znajome obrazy, które tuliły ich do snu. Najmłodsi z kolei zobaczą jaka bajka towarzyszyła ich rodzicom i dziadkom oraz które z uszek było klapnięte. Tego dnia wszyscy na moment cofniemy się w czasie!
🎬 To jeszcze nie koniec naszej propozycji na spędzenie niedzielnego poranka. Po seansie ochoczo zajmiemy się artystyczną częścią planu. Zainspirowani Uszatkiem stworzymy wspólnie pluszowe przytulanki, a także porozmawiamy o dawnych pomysłach na spędzanie czasu.
🎬 Zatrzymajmy czas i spędźmy razem ten niedzielny poranek w Filii Dom Muz Rudak (ul.Okólna 169). Będzie niesamowicie i rodzinnie! Na spotkanie zapraszamy dziadków, rodziców oraz opiekunów z dziećmi w wieku przedszkolnym, a także wczesnoszkolnym.
Skip to content