sanah • Kolońska i szlugi Tour

Opublikowano: 5 listopada 2021 r.

Data i czas
16 listopada 2021 r. (wtorek)
18:00–23:00

Lokalizacja
Arena Toruń (ul. gen. Bema 73/89)

Kategorie
Koncerty

Wczytuję mapę...

Po wielkim sukcesie debiutanckiej trasy #NoSory Tour, sanah nie zwalnia tempa i już tej jesieni wyruszy w nową trasę koncertową, promującą jej album „Irenka”.
Czas na nowy rozdział i przygodę w którą sanah-Irenka zabierze swoich fanów. Kolońska i szlugi Tour rusza 31 października 2021 w Warszawie. Podczas trasy sanah zaprezentuje swoje utwory z ostatniej płyty “Irenka” takie jak: “ten Stan”, “Ale jazz!”, “2:00” czy “etc. (na disco)”. Bliżej poznamy również utwór tytułowy… a może nie? sanah uwielbia zaskakiwać swoich fanów.
📣 GOLDEN CIRCLE 📣
Dla wszystkich, którzy podczas koncertu chcą być blisko sceny, przygotowaliśmy strefę Golden Circle. Dzięki niej będziecie mieć sanah na wyciągnięcie ręki!
🕶 PAKIETY TO BYŁ DOBRY DZIEŃ 🕶
Na każde miasto przewidzianych jest 20 pakietów „To był dobry dzień” w ramach których będziecie mieli możliwość spotkania się z sanah, zrobienia pamiątkowego zdjęcia oraz otrzymacie unikalny zestaw gadżetów, które nie będą dostępne w regularnej sprzedaży (więcej szczegółów wkrótce). Pakiet obejmuje również bilet na koncert do strefy Golden Circle.
INFORMACJE ORGANIZACYJNE
Data: 16.11.2021
Wejście pakiet „To Był Dobry Dzień”: 15:45
Start spotkania „To Był Dobry Dzień”: 16:00
Drzwi: 18:00
Start: 20:30
Miejsce: Arena Toruń
Partner medialny: Radio Eska
🎟 BILETY 🎟
Bilety trafią do oficjalnej sprzedaży w piątek, 16 lipca 2021, o godzinie 10:00. Przedsprzedaż biletów dla wszystkich osób zapisanych do newsletter Follow The Step (https://followthestep.com/pl/zapisz-sie/) dostępna będzie już w czwartek, 15 lipca 2021, od godziny 10:00.
Pakiety „To był dobry dzień” będą dostępne od piątku.
➡️ OFICJALNE PUNKTY SPRZEDAŻY ⬅️
Bilety znajdziecie u naszych oficjalnych dystrybutorów: Going., Eventim Polska, empik bilety oraz w salonach empik i MediaMarkt. UWAGA! Pakiety „To był dobry dzień” są dostępne do kupienia jedynie online.
Organizator: Follow The Step
Regulamin: www.followthestep.com/regulamin
Skip to content