Sanah #NoSory Tour

Opublikowano: 14 maja 2021 r.

Data i czas
20 maja 2021 r. (czwartek)
18:00–23:00

Kategorie
Koncerty

Mapa niedostępna

🍾 Te wspomnienia w mojej głowie nie przestają tańczyć 🍾
Królowa dram rusza w swoją pierwszą trasę koncertową. #NoSory Tour to 18 niezwykłych koncertów w całej Polsce. Nie będą to jednak typowe widowiska. sanah zabierze Was w bajkową podróż po krainie melodii, które trafią do serca każdego. Będą tiule, koronki, kwiaty, a przede wszystkim niezwykle intymne i wyjątkowe przedstawienie, jakiego w Polsce jeszcze nie było.
 Królowa dram
sanah, została okrzyknięta jednym z najbardziej obiecujących debiutów dekady. Jest autorką takich przebojów jak „Szampan”, „Melodia”„no sory”, które pochodzą z jej pierwszego albumu „Królowa dram”. Krążek pojawił się na 1. miejscu OLiS zaledwie tydzień po premierze! Jej hit grały największe stacje radiowe w Polsce. Teledyski na jej kanale YouTube mają ponad 100 milionów wyświetleń. A to dopiero początek, sanah nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. W lutym 2021 wydała nowy singiel, „Ale jazz!” nagrany razem z Vito Bambino, który jest zapowiedzią jej nowego projektu.
 #NoSory Tour
20 maja – Toruń
22 maja – Łódź
24 maja – Białystok
27 maja – Gorzów Wielkopolski
28 maja – Szczecin
1 czerwca – Radom
2 czerwca – Kraków
3 czerwca – Katowice
4 czerwca – Bielsko-Biała
7 czerwca – Lublin
8 czerwca – Rzeszów
9 czerwca – Warszawa
10 czerwca – Warszawa
11 czerwca – Gdańsk
18 czerwca – Wrocław
23 czerwca – Bydgoszcz
24 czerwca – Poznań
25 czerwca – Częstochowa
 Spotkaj się z sanah podczas Meet&Greet
Podczas #NoSory Tour będziecie mieli możliwość wzięcia udziału w Meet&Greet z sanah. Będzie to wyjątkowe przeżycie w specjalnie stworzonej przestrzeni, oddające klimat twórczości artystki. Każdy z uczestników spotkania będzie miał możliwość zadania pytania podczas Q&A, jak również zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia, które otrzyma w dwóch wersjach – polaroidu oraz cyfrowej. Na pamiątkę każdy z uczestników spotkania otrzyma również wyjątkowy plakat z autografem sanah oraz będzie mógł nabyć merch artystki bez kolejki.
 Info organizacyjne
Data: 20 maja 2021
Drzwi Meet&Greet: TBA
Drzwi: 18:00
Start: 20:00
Miejsce: Sala Plenerowa w Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki
Partnerzy medialni: Radio Eska, Glamour
Bilety na #NoSory Tour do nabycia tutaj ➡️ found.ee/NoSoryTour
 OFICJALNE PUNKTY SPRZEDAŻY
Bilety znajdziecie u naszych oficjalnych dystrybutorów: Going., Eventim Polska, empik bilety oraz w salonach empik i MediaMarkt.
 Liczba biletów w sprzedaży może ulec powiększeniu wraz z poluzowaniem obostrzeń sanitarnych.
Przestrzeń funkcjonować będzie według aktualnych zasad reżimu sanitarnego z zachowaniem odpowiednich form bezpieczeństwa. Na miejscu czekać na Was będą płyny do dezynfekcji rąk, pozwalające na uczestnictwo w wydarzeniu w warunkach sterylnych.
Organizator: Follow The Step
Regulamin: www.followthestep.com/regulamin
Wsparcie ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19 – Fundusz Wsparcia Kultury.
Skip to content