Sara Pach | Piosenki o miłości

Opublikowano: 15 stycznia 2020 r.

Data i czas
14 lutego 2020 r. (piątek)
19:00–20:30

Lokalizacja
Centrum Kultury Dwór Artusa (Rynek Staromiejski 6)

Kategorie
Koncerty

Organizator
Centrum Kultury Dwór Artusa

Wczytuję mapę...

Z okazji święta zakochanych zapraszamy wszystkich na pełen miłośnych emocji koncert toruńskiej wokalistki Sary Pach. Artystka zaprezentuje swoje wersje najpiękniejszych piosenek, w których tematem wiodącym jest miłość. W repertuarze znajdą się nie tylko utwory z ostatnich lat: My Heart WIll Go On, czy Power of Love, ale także pochodzące z lat 30-tych klasyki: Miłość ci wszystko wybaczy. Można powiedzieć, że będzie to wspaniała podróż po historii największych miłosnych szlagierów, która zachwyci miłośników muzyki w każdym wieku.

Artystce towarzyszyć będzie wspaniały zespół pod dyrekcją niezwykłego Igora Nowickiego.

Sara Pach – wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, absolwentka kulturoznawstwa na UMK w Toruniu. Obecnie studentka dwóch kierunków – pedagogiki oraz mentoringu i tutoringu. Swoje single pt. Sobą być, Nowy czy też najnowszy Nie ma nas prezentowała podczas występów i transmisji telewizyjnych w takich stacjach jak TVN, TVP i Radio ZET. Niewątpliwym osiągnięciem Sary Pach jest wspólny duet z raperem MEZO, który ukazał się na płycie Życiówka.

Warto również nadmienić, że Sara Pach jest laureatką wielu prestiżowych nagród, festiwali i konkursów oraz Toruńską Nadzieją Roku w plebiscycie Toruńskie Gwiazdy.

Na co dzień spędza czas w magicznym miejscu jakim jest Sara Pach & Szulc Studio Artystyczne, w którym kształci młode, przyszłe gwiazdy polskiej sceny muzycznej.

Skip to content