Ślicznotki | Kino Letnie w Toruniu

Opublikowano: 3 sierpnia 2020 r.

Data i czas
7 sierpnia 2020 r. (piątek)
21:30–23:30

Lokalizacja
CKK Jordanki (al. Solidarności 1–3)

Kategorie
Film

Organizator
Toruńska Agenda Kulturalna

Wczytuję mapę...

Kolejna propozycja Kina Letniego w Toruniu to bezkompromisowa komedia w gwiazdorskiej obsadzie Jennifer Lopez, Julia Stiles, Lili Reinhart, Cardi B oraz Lizzo! Już w piątek, 7 lipca 2020 r. kinomaniacy zobaczą „Ślicznotki” w reżyserii Lorene Scafaria
„Ślicznotki” (2019)
Dziewczyny pracujące w jednym z najmodniejszych klubów go-go w Nowym Jorku tracą wszystkie oszczędności w wyniku krachu finansowego 2008 roku. Cały świat za kryzys wini nadzianych finansistów z Wall Street, którzy są częstymi gośćmi klubu.
Szastają kasąniczym Wilki z Wall Street podczas, gdy ofiary ich machinacji nie mają z czego żyć. Dziewczyny postanawiają wymierzyć im sprawiedliwość i odzyskać stracone pieniądze. Pod wodzą pięknej i znającej życie Ramony organizują błyskotliwy przekręt.
BILETY: 5 ZŁ
Uwaga! Bilety w symbolicznej cenie 5 zł za seans dostępne do kupienia bezpośrednio na godzinę przed pokazami w kasie TOS w CKK Jordanki (al. Solidarności 1–3). Pula biletów jest ograniczona (150 miejsc). Przypominamy, że w budynku kasy może przebywać tylko jeden klient. Prosimy także o zachowywanie bezpiecznego dystansu 2 metrów.
Skip to content