Smakoterapia I spotkanie I Toruński Festiwal Książki

Opublikowano: 9 grudnia 2020 r.

Data i czas
18 grudnia 2020 r. (piątek)
17:00–18:30

Lokalizacja
_Wydarzenie on-line (on-line)

Kategorie
Spotkania

Organizator
Centrum Kultury Dwór Artusa

Wczytuję mapę...

Iwona Zasuwa, czyli Matka Smakoterapia – z wykształcenia muzyk i pedagog, najbardziej znana jako autorka strony smakoterapia.pl oraz książek pod tym tytułem. Przez Czytelników nazywana jest także Królową Kaszy Jaglanej.
Spotkanie z Iwoną Zasuwą w czasie Toruński Festiwal Książki skupi się na najnowszym wydawnictwie – Smakoterapia na wynos – odporność przez cały rok, jak również wcześniejszych bestsellerowych książkach: Smakoterapia – kuchnia roślinna bez glutenu, nabiału i cukru, nagrodzonej przez czytelników na Międzynarodowych Targach Książki w Krakowie 2017, Smakoterapia 2 nominowanej do kulinarnych Oscarów Gourmand Awards, czy trzeciej odsłony książki Smakoterapia 3 – Spiżarnia.
Rozmowa z Iwoną Zasuwą to inspiracja dla wszystkich fanów i fanek gotowania oraz dobrego samopoczucia – zawdzięczanemu jedzeniu – do możliwości zadania pytań na artusowym Facebooku o kwestie zdrowego odżywiania w diecie eliminacyjnej, jak i również łączenia gotowania z pracą i rodzicielstwem.
Iwona Zasuwa na co dzień jest także jedną z najbardziej cenionych wokalistek sesyjnych i chórzystek na polskim rynku muzycznym. Od 23 lat bierze udział w niemal wszystkich projektach muzycznych Kayah. Jest także autorką przepisów oraz prowadzącą w programie Ugotuj mi Mamo na antenie Kuchnia+. Jako rodzic małego alergika posiada niezwykłą łatwość wymyślania ciekawych przepisów na smaczne i zdrowe potrawy dla małych i dużych, uwzględniających ograniczenia dietetyczne. Pracuje przy projektach edukacyjnych oraz warsztatach kulinarnych dla dorosłych. Jest także twórczynią edukacyjno-kulinarnej Akademii dla dzieci. Jej fascynacja zdrową kuchnią wynika z przekonania, że naturalne żywienie może być także pewną formą leczenia.
Spotkanie z Iwoną Zasuwą poprowadzi dla Was Iwona Chojnacka – z wykształcenia filozof, z zamiłowania artusowa specjalistka ds. social media, ponadto miłośniczka dobrego i zdrowego żywienia. Towarzyszyć jej będzie Łukasz Wudarski – dyrektor Dworu Artusa, który na co dzień twórczo eksperymentuje w kuchni.
📅 Spotkanie obędzie się 18 grudnia o godz. 19:00 na Facebooku Centrum Kultury Dwór Artusa i Toruński Festiwal Książki. Możecie je śledzić w czasie rzeczywistym z możliwością zadawania pytań, jak również obejrzeć je jeszcze przez 2 miesiące od zakończenia Festiwalu.

Uwaga! Niespodzianki!
Specjalnie dla Was nasi festiwalowi partnerzy przygotowali zakupowe rabaty na hasło: Toruński Festiwal Książki 👉 Księgarnia Kafka i spółka – 15% i Księgarnia Hobbit – 5%.
Wydarzenie dofinansowane z budżetu Mój Toruń oraz ze środków Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury
Partnerzy: Teatr im. Wilama Horzycy w Toruniu, CSW Toruń, Książnica Kopernikańska w Toruniu, Muzeum Etnograficzne im. Marii Znamierowskiej-Prüfferowej w Toruniu, Księgarnia Kafka i spółka, Księgarnia Hobbit, Wydawnictwo Czarne, Wydawnictwo AGORA, Wydawnictwo Literackie, Powergraph
Patroni medialni: Radio GRA Toruń, Polskie Radio PiK, Nowości, Oto Toruń, Telewizja Kablowa Toruń, TVP3 Bydgoszcz

Skip to content