SMÜGY | Scena Letnia w Toruniu

Opublikowano: 3 lipca 2020 r.

Data i czas
5 lipca 2020 r. (niedziela)
20:00–21:00

Lokalizacja
CKK Jordanki (al. Solidarności 1–3)

Kategorie
Koncerty

Organizator
Toruńska Agenda Kulturalna

Wczytuję mapę...

Z wielką radością zapraszamy na pierwszy koncert w ramach Sceny Letniej w Toruniu. W ramach pierwszego koncertu, już 5 lipca wystąpi duet 🔶SMÜGY!🔶

SMÜGY czyli Gosia i Hubert, to świeżo opieczony duet tworzący pełną i otulającą atmosferę, ogromne brzmieniowe przestrzenie umieszczane w ramach nowoczesnej elektroniki oraz klimatyczne, czasem ironiczne teksty. Pierwszy występ muzyków odbył się na scenie toruńskiego klubu Od Nowa w ramach przeglądu kapel KATAR 2019, gdzie odebrali nagrodę za drugie miejsce.

‼️🟢WSTĘP WOLNY🟢‼️
Wstęp na koncert jest darmowy, jednak obowiązuje limit miejsc. Obowiązuje kolejność wejścia.

➡️➕🔶ZASADY SANITARNE🔶➕⬅️
W ramach uczestnictwa w wydarzeniu należy pamiętać o zasadach bezpieczeństwa zgodnymi z obecnymi wytycznymi sanitarnymi:

🔵1️) Limit uczestników: 150 osób🔵
W wydarzeniu może uczestniczyć tylko 150 osób. W przypadku obowiązujących biletów, osoby bez ważnego biletu wstępu nie zostaną wpuszczone na teren imprezy. Tym samym prosimy o przybycie odpowiednio wcześniej w celu uniknięcia ewentualnych kolejek. Podczas oczekiwania do kasy, bądź przed wejściem na teren imprezy, prosimy o zachowanie co najmniej 2 metrów odstępu od pozostałych oczekujących.

🔵2️) Obowiązek noszenia maseczek lub przyłbic ochronnych podczas wydarzenia🔵
Na terenie wydarzenia obowiązywać będzie bezwzględny nakaz zasłaniania ust i nosa, czyli noszenia maseczek lub przyłbic ochronnych. Osoby, które takowych nie będą posiadały nie zostaną wpuszczone na teren imprezy. W celach bezpieczeństwa, prosimy także, aby nie zdejmować maseczek podczas sensu, bądź spektaklu.

🔵3️) Dezynfekcja rąk przed wejściem na teren wydarzenia🔵
Przy wejściu na teren imprezy dostępne będą dozowniki z płynem dezynfekcyjnym. Wszyscy uczestnicy są zobowiązani do jego użycia przy wchodzeniu. Ponadto przy wejściu wszystkim oczekującym zostanie zmierzona temperatura. Uwaga! Osoby z temperaturą powyżej 37°C nie zostaną wpuszczone na teren imprezy.

🔵 4) Złożenie pisemnego oświadczenia przy wejściu na teren imprezy 🔵
Warunkiem wejścia na teren imprezy, dla zachowania zasad bezpieczeństwa epidemiologicznego będzie podanie danych osobowych, imienia i nazwiska oraz numeru kontaktowego. Ponadto przed wejściem wymagane będzie złożenie przez uczestnika obowiązkowego pisemnego oświadczenia przy wejściu na imprezę, że uczestnik, według swojej najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną oraz nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym. Dane osobowe będą przetwarzane przez 2 tygodnie tylko i wyłącznie w zakresie i celu niezbędnym do przeprowadzenia wydarzeń i zachowania zasad bezpieczeństwa epidemiologicznego. Administratorem danych jest Toruńska Agenda Kulturalna.

🔵 5) Zachowajmy odstęp, co najmniej 2 metrów 🔵
Podczas poruszania się na terenie imprezy, bądź w kolejce do wejścia, prosimy o zachowywanie bezpiecznego odstępu co najmniej 2 metrów od pozostałych uczestników wydarzenia.

🔵6) Zakaz przesuwania krzeseł na terenie wydarzenia🔵
Na terenie wydarzenia obowiązuje zakaz przesuwania i przenoszenia krzeseł ustawionych według panujących zasad bezpieczeństwa epidemiologicznego. Po każdym pokazie krzesła będą dezynfekowane.

Więcej informacji i pełen harmonogram Sceny Letniej już wkrótce na: https://www.tak.torun.pl/scenaletnia/
——
Organizatorzy: Mój Toruń i Toruńska Agenda Kulturalna oraz Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki.

Skip to content