Sobota z Grami Fabularnymi w Fantastycznym Domu Kultury

Opublikowano: 25 kwietnia 2023 r.

Data i czas
29 kwietnia 2023 r. (sobota)
12:00–14:00

Lokalizacja
Dom Muz na Rudaku (ul. Okólna 169)

Kategorie
Spotkania

Organizator
Centrum Kultury Dwór Artusa

Wczytuję mapę...

Lubicie grać w gry i interesujecie się fantastyką? Chcecie przeżyć przygodę niczym najwięksi bohaterowie ze świata fantastyki lub stworzyć własną historię i przeżyć ją od samego początku do końca? Albo po prostu macie ochotę poznać ciekawą formę rozrywki i przyjemnie spędzić czas w gronie fantastycznych ludzi? Jeśli odpowiedzieliście twierdząco na większość pytań, nie może Was zabraknąć na „Sobocie z Grami Fabularnymi” w Fantastycznym Domu Kultury (FDK)!
W sobotę 29 kwietnia 2023 roku od godziny 12:00 do 22:00 w Dworze Artusa integrujemy się przy grach fabularnych. Niezależnie czy lubicie „D&D”, „Zew Cthulhu”, „PbtA”, czy najmniejsze gry indie, albo może dopiero chcecie zanurzyć się w to hobby – wpadnijcie, zaproponujemy dołączenie do jednej z prowadzonych właśnie kampanii lub pomożemy Wam znaleźć współgraczy.
Mamy na stanie zestawy kości, map suchościeralnych i znaczników, akcesoriów papiernicznych – wszystkiego, co niezbędne do gry w zróżnicowane erpegi. Zebraliście drużynę, ale nie macie gdzie grać? FDK jest dla Was świetnym miejscem. Chcecie pomistrzować dla innych uczestników? Przyjmiemy Was z otwartymi ramionami. Odezwijcie się w wiadomości prywatnej na Facebooku albo wpadnijcie porozmawiać na żywo.
Współorganizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Miłośników Gier i Fantastyki „Thorn”.
Wydarzenie organizowane w ramach projektu Fantastyczny Dom Kultury realizowanego przez Centrum Kultury Dwór Artusa ze środków Budżetu Obywatelskiego mieszkańców miasta Torunia na rok 2023.

Skip to content