Spektakl baletowy „Dziadek do Orzechów” | Królewski Balet Klasyczny

Opublikowano: 5 grudnia 2023 r.

Data i czas
16 grudnia 2023 r. (sobota)
16:00–22:00

Lokalizacja
CKK Jordanki (al. Solidarności 1–3)

Kategorie

Organizator
Toruńska Orkiestra Symfoniczna

Wczytuję mapę...

Wystąpią:
Królewski Balet Klasyczny
Toruńska Orkiestra Symfoniczna
Wojciech Rodek – dyrygent
Bilety w cenie 150/120/100 zł do nabycia w kasie biletowej TOS w czwartki i piątki w godz. 13:00 – 19:00 oraz na godzinę przed koncertem, lub na stronie biletytos.pl
Koncert odbędzie się w Sali Koncertowej CKK Jordanki.
Organizatorem wydarzenia jest Modern Art
Zapraszamy na niezapomniany spektakl baletowy „Dziadek do Orzechów”! To klasyczna opowieść, która zachwyci zarówno miłośników baletu, jak i osoby szukające niezapomnianych wrażeń kulturalnych.
Królewski Balet Klasyczny to zespół baletu klasycznego prowadzony przez Marcina Rolczyńskiego, tancerza, choreografa oraz reżysera wielu spektakli teatralnych. Ponad 30 osobowy zespół składa się zarówno z polskich tancerzy, którzy na co dzień współpracują z największymi zespołami w Polsce jak również artystów pochodzących z innych stron świata jak Japonia, Brazylia, Włochy , Francja itp.
Królewski Balet Klasyczny składa się z wykwalifikowanych tancerzy oraz artystów, którzy odznaczają się perfekcyjną techniką, wyjątkową ekspresją sceniczną oraz potrafią perfekcyjnie przekazać emocje za pomocą tańca. Repertuar zespołu obejmuje zarówno klasykę baletową, jak i nowoczesne formy tańca, a każde przedstawienie jest starannie przygotowane i dopracowane pod każdym względem zarówno w kraju, jak i za granicą.
Dwa spektakle:
godz: 16:00 i 19:00
Skip to content