Spotkanie z mistrzynią świata w dekorowaniu tortów Jowitą Woszczyńską

Opublikowano: 23 lipca 2021 r.

Data i czas
13 sierpnia 2021 r. (piątek)
18:00–20:00

Lokalizacja
Muzeum Toruńskiego Piernika (ul. Strumykowa 4)

Kategorie
Wystawy

Organizator
Muzeum Okręgowe w Toruniu

Wczytuję mapę...

13 sierpnia o godzinie 18:00 zapraszamy do Muzeum Toruńskiego Piernika na spotkanie z Jowitą Woszczyńską – mistrzynią świata w dekorowaniu tortów 2019 – połączone z prezentacją jej książki SUGAR fairy tales.
Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny!
Podczas spotkania Jowita Woszczyńska – Cake Decoration Championship Winner 2019 – wirtuozka cukiernictwa – opowie jak powstała publikacja i zaprezentuje m.in. dekoracje, które pojawiły się w książce.
Książka przenosi nas w magiczny, baśniowy świat, w którym poznajemy historię powstawania niesamowitych cukierniczych dzieł sztuki. Pani Jowita Woszczyńska odkrywa przed nami swoje sekrety: dzieli się wiedzą, którą zdobywała przez ostatnich 5 lat, omawia techniki dekorowania i prezentuje m.in. oryginalne sposoby na modelowanie figurek i tworzenia dekoracji. Całości dopełniają piękne zdjęcia Enzo Oneir i słodkie przepisy na ciasta i desery. Autorem receptur jest mistrz cukiernictwa Marcin Ignaszak, który stworzył osiem niekonwencjonalnych przepisów. Możemy Wam zdradzić, że Mistrzyni Świata nie zapomniała wspomnieć o toruńskich piernikach.
Publikacja do nabycia w Muzeum Toruńskiego Piernika, które jest partnerem projektu!
Wszystkie nasze egzemplarze zostały podpisane przez autorkę – Jowitę Woszczyńską – Cake Decoration Championship Winner 2019!
Skip to content