Stand-up Kings Toruń! Bartosz Zalewski & Arkadiusz Jakszewicz

Opublikowano: 5 listopada 2021 r.

Data i czas
16 listopada 2021 r. (wtorek)
20:00–22:30

Lokalizacja
Lizard King (ul. Kopernika 3)

Kategorie
Spektakle

Wczytuję mapę...

Kolejna edycja cyklu „Stand-up Kings” w Lizard King Toruń przed nami, a wezmą w niej udział doświadczeni i utalentowani komicy z Wrocławia i Olsztyna:
BARTOSZ ZALEWSKI urodzony we Wrocławiu komik, zamieszkały tam do czasu kiedy już tam nie mieszkał, założył Wrocławski Stand-up, wstąpił do Stand-up Polska, występował w telewizji, był, jadł, pił, sapał, używał czasowników. Ma za sobą pięć programów solowych, cztery do obejrzenia publicznie, resztę przysypał czas. Sam umieszcza się w pierwszej 20 polskich komików, oczywiście na pierwszym miejscu, bo na co komu skromność. Tym razem zaprasza na program „ŚMIEĆ CZY BYĆ”, który odróżnia się tym, że został zapisany Wielkimi Literami. Tematy poruszane w programie: styk śmiertelności i kapitalizmu, wilkołaki, wampiry, seksis, genderis i feminis, wiadomo, zabawne rzeczy. Szykuje się komercyjny sukces, artystyczna porażka i średnie zadowolenie młodzieży. Możliwość zakupu koszulki po występie. Zadowolenie młodzieży.
ARKADIUSZ JAKSA JAKSZEWICZ Rudobrody krasnal z Warmii, co z niejednego ogrodu rzodkiew kradł. Miłośnik tatuaży, zapiekanek własnej roboty i historii… zabawnych historii, a wręcz historyjek, na które nikt by nie zwrócił uwagi. A jednak znaleźć można i słowo i kropkę nad „r” i sens i żart ukryty pod wywrotką wege tataru. Zawsze się zastanawiał, czy ktoś czyta te opisy i po co. Ale dlaczego?. Jedyny prawdziwie rudy w sercu komik w Polsce, który występuje w Comedy Central Polska i okolice. Jeśli opis komika jest w stanie zachęcić do przyjścia na występ, to osiągnęliśmy pełny sukces. Do zobaczenia zatem drodzy ludzie! – tak powiedział niedoszły amant i umarł przedwcześnie śmiercią piękną i niekiedy dostojną. Zaprezentuje najnowszy program „Paryż – drakkar”.
Imprezę jak zawsze poprowadzi Jakub Poczęty.
Bilety do kupienia na kupbilecik.pl!
Skip to content